Ako to baby chcete?

Príspevok v téme: Ako to baby chcete?
zufaly

Mam 25 a prvykrat pisem na takuto stranku, ale uz neviem co robit a potrebujem poradit. Mam priatelku, ktora ma 22 rokov, je panna. Je sexi a kym mi to nepovedla, nikdy by som si to nemyslel. Ale problem je v niecom inom. Sme spolu 5 mesiacov a este sme sa spolu nemilovali. Mazname sa spolu a je to fajn, ale mne milovanie chyba. Neuveritelne ma pritahuje a ked niekde sme a ona sa na mna usmeje mam chut zobrat ju do narucia a celu bozkavat. Neviem v com je problem. Ma ma rada a ja ju. O vsetkom spolu hovorime aj o sexe. Som romantik a sviecky, ruze to je pre mne samozrejmost. Je nam spolu nadherne, ale ja neviem preco sa so mnou nechce milovat. Minulu sobotu spala u nas doma. Boli sme sami, pozerali sme dvd, potom sme si dali spolu sprchu a chalani mi daju za pravdu, ze sa to neda vydrzat ak Vas niekto nenormalne pritahuje. Odniesol som ju do postele, zapalil sviecky a ona to stopla v tom najlepsom. Povedala mi, ze to chce ale este nie teraz. Ja to nevydrzim.
Co vlastne chce? Som nezny, mily a trpezlivy ale uz to nezvladam. Kazdy den na nu myslim, na jej telo. Neviem co mam robit. Poradte mi

lufinaaa

fuha... no obdivujem ta:D akoze ja som baba ale hmm.. ja by som to asi nevydrzala.. ja som prisla o panenstvo po mesiaci co som chodila s mojim vtedajsim chalanom.. mala som 17.a nelutujem to:) prvy krat to nikdy nieje ono ale potom...:))v kazdom pripade ti prajem vela stastia, drzim palce;))

zufaly

Vdaka za rady,ste zlati.Kam sa ponahlat?No nikam,ale baby asi to tazko pochopite u Vas je to ine,dokazete lezat vedla svojho naheho priatela a len sa rozpravat.

milan manik

PROSIM POTREBUJEM RADU SOM V ANGLICKU ROBIM V PRACOVNY,A STALA SA MY TAKA VEC ZE MINULY TYZDEN PRISLY DVE SLOVENKY ESTE SOM SA ANY NEZOZNAMIL A JEDNA Z NICH MA CHCE DOZNAL SOM SA TO OD JEJ KAMARATKY ZE PRECO SA K NEJ NEPRIHOVORIM CI NEMAM JAZYK..AJ SOM SI VSIMOL KED MA VIDI NEZPUSTI ZO MNA OCI STALE NA MNA POZERA...AKO SA MAM K NEJ PRIHOVORIT??CO JEJ POVEDAT??AKO NADVIAZAT TEMU??PORADTE MY PROSIM NAPISTE MY NA E-MAIL DAKUJEM MINO

monika000

ja chapem tvoju priatelku..kam sa ma ponahlat??a maznanie a to vsetko pred tym,to chvenie je najkrasie a to uz nikdy nevratis spat..nech si len vychutnava..

agentka69

Niekedy slovo NIE znamená ÁNO, skús to vycítiť. Normálne ťa obdivujem, že máš babu v posteli a nič,že nakoniec vieš odolať. Príliž vela romantiky niekedy škodí. Môjmu milovanemun neviem odolať, asi treba vedieť kedy a ako, a tiež zbytočne neplánovať, len tak spontánne. Bude to fajn

wiktoria

ahoj zufaly ... ja som bola panna a aj moj priatel bol ... no mal uz nejake priatelky pred tym .. no ja nie ... tiez sa so mnou chcel milovat ale ked som povedala ze nie tak nie ... no po 9 mesiacoch to prislo aj na mna ... a pritom tiez ma palcoval atd ... a on "susil pysky" no potom uz ich prestal susit no na to si tiez musel pekne pockat ... no a tiez by mi zniesol modre z neba ... len my panny sa bojime ked nie druheho stavu tak bolesti ked nie bolesti urcite je tam nieco dalsie tak nezufaj ;) a hlavu hore;)