tlak v krku hrdle?

Príspevok v téme: tlak v krku hrdle?
bolavy krk

Chcela by som poprosit o radu som zufala a bojim sa uz dlhsi cas pocitujem akoby tlak v hrdle taku hrcu ci co ako ked sa bojite pred skuskou jednoducho stale citim oblast okolo ohriska bola som aj u krcnej aj krvne testy my robili zistili mononukleozu dali lieky ale ten pocit mam stale bojim sa co to moze byt dycham aj prehltam normalne co to moze byt? hormony stitnej slazy su v poriadku aj pecenove testy na sno stitnej zlazy idem az v decembri

bolavy krk

no moja mama zomrela pred 4 rokmi na rakovinu pazeraka prisli jej na to az ked nemohla do seba nic dostat len tekutiny tak si myslim ze moja doktorka urobila uz vsetky testy co mohla az na to sono lebo mali dovolenku a domov sa odstanem az v decembri mozno to je psychyckeho razu mam teraz dost stresy okolo deti prace ja neviem a mam stale hlieny sople mozno je to z tej mononukleozy ozaj neviem mozno zly madrac a chrbtica dnes som bola na masazi a akupunkture a ta liecitelka tvrdila ze mam tam negativnu energiu nieco ako staly stres som velmi zvedava robili mi aj rengen a nic nebolo vidiet vsetko ok aj na nevrologii som bola ortopedii proste vsetko je ok len ta mononukleoza naozaj mi nikto nevie poradit co vyskusat?

bolavy krk

asi si velmi nepomozem zijeme v zahranici a tu sa len na krcne vysetrenie caka pol roka a co ta mononukleoza? neviem napada ma aj ten reflux ale nezhorsuje sa to po ziadnom jedle len vecer je to horsie moja doktorka tvrdi ze je to urcite z chrbtice ja neviem velmi sa bojim a je to dost neprijemne mat take stiehnute hrdlo ale jest mozem uplne normalne

SHAKTI

hmm Ethi tiez som mala krvne testy na stitnu v poriadku a pri tom stitna v poriadku nebola..neviem sice ako je to mozne..

bolavy krk

a co ked boli hormony stitnej zlazy v poriadku? da sa nieco urobit este do decembra? nemoze to byt z chrbtice?

ethel

mohla by to byť štítna,ale ak je krv v poriadku...môže byť zväčšená.....ale môže to byť aj na psychickom podklade.