Sex s ryšavkou

Príspevok v téme: Sex s ryšavkou
miruska1000

Som rysava a mam tesne pred 15 :) idem sa opytat niekoho kto ma stym skusenost alebo kto je rysavy.ci je skutocne pravda TO co sa vravi o rysavkach....ze maju zvysenu chut sexovat a ze maju viac sexu ...a to ze maju nehorazny orgazmus ....ze je sex snimi taky pozitok...:D ma to dost zaujma ...lebo neviem ci len ja ale asi mnoho bab uz mali sexpred 15 ...a poviem vam ze to bola sila ...verejne zachody ..akoze ale to ut nechcem riesim..prote prisom vas sa vyjadrite ...dakujem

Soraja

podla mna je somarina, ze niekoho hodnostia aky ma sexualny apetit a vydrz a neviem co podla farby vlasov. Tak isto ako ked hodnotia IQ podla farby vlasov, je to riadna hovadina. Kazdy clovek je iny. Niekto ma rad divoky sex, niekto kludny...

finch

to akoze ste praktizovali zlatu sprchu alebo kaviar? ci nechapem , co to ma znamenat ta poznamka o zachodoch a sexe?

pierre

hmm nebudete tomu verit ale rysavky su dracice...ja mam frajerku rysavdku a je schopna sa urobit aj ked ju len hryzkam po krk....vazne rysavky su od prirody sexualne dracice

evul

Hm, ja teda ani prilis stara nie som, ale nerobila by som to ani na zachode doma, nie este na verejnom, humac. Neviem, ci ma sex nieco s farbou vlasov, ja som bruneta a naruziva som dost :-D A tiez si myslim, ze sex v 15 cloveku este vela neda...

inuška 31

Apetítu máš určite dosť, ale máš fúúúúúúúru času, nič nezmeškáš. Verejné záchody????????, asi som príliž "stará" 31, lebo nechápem.

jujuhu7777777777777

akoze ka ti mam pravdu povedat tak sex v 14 na toaletach je dost ze brutal..:) to niekori nezazili ani v mojom veku (ehm19) ..a dalej ja som mal jednu rysavu ale to bola riadna dracica...ale podvadzala ma..ale sex snou to bolo nieco neskutocne...naozaj..takze ak si prirodzene rysava tak to mas asi naozaj v krvi

Bubu_Tinka

Ak máš chuť na sex, tak je to asi pravda. Zamysli sa nad tým ,čo si popísala a dáš si odpoveď sama.Aj ja si myslým, drž sa rady SHAKTY.