penove tuzidlo pre kucerave vlasy... ake?

sonka

Ja mám skúsennosti s tužidlom od l´oréal curl, je to také biele s oranžovým a mám s ním len a len klad. skúsennosti, takže kľudne odporúčam.

doremi

advance techniques od avonu -krem pre zvyraznenie kuceravych vlasov alebo tuzidlo taft curly look,sice mam prirodzene kucerave vlasy ale vrelo odporucam hlavne ten krem,pomoze kazdemu kto chce mat kucierky,ktore vydrzia az do dalsieho umytia vlasov :)

scarlettkaa

Mne kadernicka na svadbe cerstvo vytvorene kucery po jednom nalakovala a krasne vydrzali od rana 9 hod. az do 6 hod rano a potomsom si ich zmyla tak neviem kolko byto este vydrzalo

minnie mys

Caute, no ja mam podobnu otazku, ale ocenila by som aj nejake odpovede (co najviac :D ), please, ti ktori mate skusenosti :)... Ide o to, ze ked si kulmou natocim vlasy, tak behom hodiny su kucierky uz uplne povolene, a behom troch hodin nie je z toho takmer NIC (len som zbytocne zabijala cas)...S natackami to este ako tak vydrzi, ale nechce sa mi v nich spat a trapit sa a prehadzovat z boku na bok :-/...Prosim vas, a ked si kulmujete vlasy, alebo nejako vytvarat kucery tak ako to presne robite? Natriete si jednotlive pramienky tuzidlom, alebo si ich natocite a potom nafukate lakom, alebo ako to presne robite aby ste mali kucery a vydrzalo vam to co najdlhsie? Ja nechapem, ako to tym kadernickam moze tak dlho vydrzat, ked ja som taka captava a nic mi to tam nedrzi, ani neviem co si mam na to nafukat resp.votriet atd...Mam nieco take od Welly pre kucery, ale to zvacsa pouzivam iba tak, ze do suchych vlasov si to vtriem a cucham, ale nic moc - opacny efekt (kedysi som mala cosi podobne, a z toho mi ozaj skuceraveli vlasy, neviem ci to nebol Lybar, ale odvtedy sa mi to nedari najst! takze neviem)...teraz mam nieco od Loreal - hot curl, ale nulovy efekt...pouzila som to na vlasy a potom kulmovala ako to pisu, ale za hodku do bolo v keli...ja uz neviem ako by som mohla dosiahnut aby sa mi vlasy nevyrovnali :(. PROSIM o hocijaku radu, budem velmi velmi povdacna...
P.S: a to nemam inak uplne rovne vlasy, kedysi som ich mala na koncoch dost kucerave, ale teraz sa mi bud vyrovnavaju znova, alebo su viac znicene no neviem, ale mam ich rovne ci max vlnite, a skuceraveju mi az po par dnoch, ked uz su mastne a idem si ich umyt, vrrr :-/

felisity11

no ja pouzivam tuzidlo na kucerave vlasy...wella a tiez loreal..striedam..su dobre a drzia kucery a su lepsie pre vlasy ako gel...

Najčítanejšie články