rady na chudnutie

tamarka

a kolko vazis? pretoze je obrovsky rozdiel, ked tolko schudne 100kg clovek a 60kg clovek :)
a tiez ma zaujima ake su podla teba male porcie =)

silvus

Ahojte, ja som za minulý týždeň schudla 2,5 kg, a to len tým, že som jedla naozaj pravidelne a malé porcie. Chcela som to skúsiť a funguje to na 100 percent. A to som sa ani vôbec
nehýbala! Vyskúšajte!!!

peta:)

a nemyslim brusaky rano...tak ze vstanete date daco do brucha a urobite z dotenia brusaky...nie nie..rano vstanes s umevom z postele lahnes hned na zem a cvicis:)a az potom ranajky:)

peta:)

dobrýý..ranajky fajne,obed lahky a vecera nic..a ani neviem ako mam 9 kil za mesiac dole..musim uznat ze boli dni kedy som sa aj naladovala ale ked zjete nieco z chuti tak nepriberete:Prano 25 brusakov vecer 25 brusakov a je mi fajn:)

maaartheeen

!!!!!!BRATISLAVA: Pokial ma niekto zaujem o REDUCTIL 15mg., viem ho zohnat, 1 balenie/28tbl./ za 1660,-Sk.
Podmienkou je Tvoj 100% zdravotny stav, normalny krvny tlak a EKG.
Bratislava.
anderSEN75@azet.sk
Pripadne zaslem postou.++++++++++++

anickapd

ja som za mesiac zhodila 4kila.je to fajn.neobmedzujem sa.cvicim kazdy druhy den po 90 minut na orbitreku,potom chvilu posilovacka.papkam normalne,5 krat za den.vela zeleniny,vela vody,sem tam sladkosti,ked mam chut.je to fajn

pink

ahoje seci:))tak chcem sa nieco spytat,kolko by som asi schudla za mesiac,ked kazdy den by som cvicila kalanetiku a 15.min skakala na svihadle strava?myslim si ze zdrava,moze byt aj mala maskrta,napr.tak ze bebe dobre rano plus jablko desiata chlebik s natierkou obed cestoviny,no ziadne sladke jedla,olovrant hrozno plus niekaa maskrta a vecra zemiaky plus mrkva....myslite ze by sa mi podarilo zhodit dakych 5,6 kil???prosim napiste svoj nazoooor..dakujem:))

cressida

Vraj je veľmi dobrá diéta, alebo skôr stravovanie podľa FENG SHUI.
1.týždeň - vynechať všetko čo je z bielej múky, (chlieb, cestoviny...)
2.týždeň- vynechať všetko mliečne, a pomaly jesť chlieb, ale len celozrnný
3.týždeň - vynechať všetko čo sa týka mäsa, môže sa jesť chlieb celozrnný a mliečne výrobky
4.týždeň - jesť iba biele mäso - kuracie, rybie.
Potom vraj telo nadobudne rovnováhu a prirodzene začína upravovať svoju váhu. Je dobré pritom piť "nápoj", ktorý pozostáva s 3 lyžičky jablčného octu + 1l vody, piť 3x denne, vraj zoštíhľuje telo, :o)
www.fengshui-perfectlife.sk

Najčítanejšie články