Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

jaja22222

ak mas rada aj druha aj deti
tak ich nejako zmier prispej k tomu nenadavaj tu na dceru ved ona to cita ako sa ma potom citit????? ty chces aby sa citila zle chces jej ublizovat preto nenajdete nejake riesenie kazdy z vas by sa mal kazdemu ospravedlnit a ked sa vsetci lubite tak robte kompromisy a zmierte sa hlavne neda sa zit v takom hneve ...medzi matkou a dcerou ved to mi uz pride take ako bol ten pribeh co podrezala matka svojej malej dcerke hrdlo vy sa takto recami rezete navzajom
zmierte sa ak ona nejde za tebou chod ty za nou nech ti odpusti co si jej zle urobila vyplacte sa na ramene ... nezite v hneve

vizi

jaja-vies u nas je riesenie vraj ,len ked vyhodim druha,ma tu este 2 male deti.A mozno sa to niekomu zda divne ,ale mam ho rada.Najhorsi je akurat alkohol.Obycajne je to piatok sobotu.Vtedy mu vadi vsetko.Inak je ok,kludny ,aj navari.A mam rada aj svoje deti.

jaja22222

viz
z anorexie sa iba 50 % dievcat vylieci to mi povedala psychiatricka ked moja dcera bola chora ostatnych 50 % s nou zije trapi sa strasne sa trapia psychicky maju depresie trpia trpia do konca zivota az kym na tu anorexiu nezomru alebo na jej nasledku
ja vdacim bohu ze mi dal silu a ze som dokazala zmenit vela veci v nasom zivote vela zlych veci ktore boli v nasej rodine a ze dcera sa z toho dostala ked sa to vsetko zmenilo
vizi nezahravaj si so zdravim svojej dcery vies je to horsie asi akoby nedajboze mala rakovinu pretoze za tu by si nemohla - nemohla by si to ovplyvnit - ale za anorexiu by si bola vinna ty to mozes ovplyvnit

jaja22222

a vizi
tvoja dcera myslim zatial nema anorexiu ale tym ako zijete ake ma rodinne zazemie to presne moze byt spustacom anorexie a ty places ze su ti deti nevdacne......BUD STASTNA AK ZATIAL NEMA ANOREXIU .....to je este len nestastie vsetky tvoje nariekania by sa ti zdali smiesne a uvedomila by si si ze teraz uz fakt nejde o srandu ale ide o zivot tvojej dcery a prehodnotila by si svoj zivot a zacala by si inak lebo by si sa bala o jej zivot
ALE KED NEBUDES RIESIT VASE RODINNE PROBLEMY...TY HLAVNE ...TAK TVOJA DCERA TU ANOREXIU NA 70 % DOSTANE...PRESNE AK SU V RODINE PROBLEMY VTEDY SA DIEVCATA UTIEKAJU K TAMEMU COSI a bude to len a len tvoja vina len tvoja nikdy na to nezabudni
a zatial bud stastna a prehodnocuj priority a zivot kym je zavcasu mali sme deti lebo sme ich chceli mat....a musime sa im obetovat mne sa obetovala moja matka ja sa obetujem svojim detom je to kolobeh budem ich obskakovat starat sa a o ne aj im pomahat hocijako dokedy budem vladat a budu to potrebovat

jaja22222

vizi
nie moja dcera by doma nesedela neviem preto si to myslim aj ked nemame financne problemy moje dve dcery vzdy v lete brigaduju proste idu a vybavia si brigadu muz im stale hovoril a hovori chces nieco zarob si ved si zarob najdi si nejaku brigadu a oni idu v lete a zarabaju teraz dcera si uz aj na vysokej chce hladat brigadu je jej blbe ze tolko penazi na nu musim davat na vysokej .. proste chcu robit mozno videli doma priklad ?? vychova prikladom...teda ze aj ja aj muz cely zivot makame a robime a snazime sa aby sme sa mali dobre
varila som vyprazany karfiol

vizi

jaja -ale keby nebola na vysokej,tak by si ju dalej obskakovala?Ty budes chodit do roboty a ona by sedkala doma,mala navarene ,oprate,atd.Do kedy to ideme robit?Predpokladam,ze mas tolko rokov ako ja.A co dobre varis?Ja koprovku.