Jemne a suche vlasy, co s nimi???

Príspevok v téme: Jemne a suche vlasy, co s nimi???
anisa

Ahojte, pozerala som predosle diskusie, ale nenasla som na tu temu, preto zakladam.Potrebovala by som poradit s vlasmi, co na ne? Aky sampon, ci kondicioner, alebo balzam, ako ich osetrovat a ci si mozem dovolit na ne zehlicku, kulmu a pod., k tomu by bolo vhodne asi aj vediet, ze pravidelne kazdy mesiac a pol si ich farbim, alebo davam melir. Daujem vopred za rady

andrejka356

Mne kadernicka poradila serum na vlasy a hned po prvom pouziti som mala super vlasy uzila som cele balenie a vlasy su krasne hydratovane a zdrave! salon emka sumavska 33 bratislava 0902195892

linduska...

ja mam tiez taketo vlasy.velmi sa mi znicili po meliry.pouzivam sampon,kondicioner,masku,mliecko a olej na vysusene vlasy pri kazdom umyvani.je toho dost no vlasy sa uz trochu spamatali z tych niekolkych melirov.je to hroza s takymi vlasmi lebo vyzeraju hrozne aj ked sa o nich staram.vzdy budem zavidiet tym co maju take krasne a silne vlasy a nemusia preto nic specialne robit

lucia87

Ahoj!Mne sa po vlasovej kozmetike Annyer velmi zlepsili vlasy. Mam ich tiez velmi jemne a po melirovani som ich mala aj vysusene. Ak sa farbenia nechces vzdat, skus Annyer farby! Dlho vydrzia a vratia vlasom silu. Kulmu a zehlicku na suche vlasy urcite nie! Fenuj iba studenym vzduchom