čo vy na to...kozmetika AB..hm???je dobra??

ebelin

ja som s kozmetikou AB spokojna, myslim, ze je kvalitna. Momentalne som objavila krem AB Intensive (multivitaminovy), ktory ma blahodarny vplyv na moju, inak nie najzdravsiu, plet. treba skusat

SHAKTI

minno..Otazka-Reakcia-Akcia-Diskusia-Hadka..normal ne..
pytat sa aky krem si mam kupit?? je blbost..ludia su totiz rozdielny,je to individualne,kazdemu vyhovuje cosi ine..o kozmetike plati jedna jedina vec-na to aby si prisiel ci ti vyhovuje musis jednoducho odskusat..

janiq

Myslim, ze vsetko je to o vplyve kremu na tu-ktoru plet. Ja som mala aj Dior, aj Lancome, aj Vichy, no vsetko mozne...z kazdeho mam nieco. Ale naposledy som si kupila (lacny) vyrobok od tradicnej ceskej znacky Ryor a som velmi prijemne prekvapena...nie je vsetko len o peniazoch. A napriklad drahy Lancome krem aj pletova voda boli doslova pohroma...Len tolko :). Treba proste len skusat.

agina

Najlepsi krem je ten, ktory nezanecha mastny flak na papieri. Spravte si prachobycajny test. Vezmi trosku svojho kremu, daj na obycajny papier a nechaj to tak pol hodinku.Po polhodinke sa chod na to pozriet, ak sa krem vpil do papiera a nezostal okolo neho mastny flak, tak mas vyborny kvalitny krem.Ak vsak sa krem nevpil a mastny flak je zretelny, je to obycajny smejd.Ak sa nevpil do papiera, nevpije sa ani do tvojej pokozky. Kvalitne kremy su balene v skle a samozrejme je k nim aj naberacia tycinka.Tam neexistuje, aby si krem naberal/a prstom, jedine tycinkou.

minno

co sa tu hadate!!!! ja som nechcel vydiet hadku v priamom prenose ale som chcel poradit od vas:))) boze..ludia..zavistlivci

mari

Kozmetiku AB nepoznam, len tu z pred 10 rokov, ha ha. Ale ved sa uz prestante hadat, to nemate nieco lepsie na programe dneska vecer. A miesajte si kremiky sami, tak budete moct nadavat sami na seba, ak sa nahodou vyhadzete. Je to pekne hobby, tak nebudete mat cas sa po veceroch hadat po forach.