Operka

flower

ja viem pochopit teba, ale aj tvojich rodicov. vies, maju strach o to, ze nahodou sa tomu dietatku nieco stane, jedna nepatrna chvilka a ty sa budes velmi trapit, budes si vycitat, ze si prave vtedy nedala pozor. lenze to je vsade tak, nikdy nevies co sa stane. ale zasa pokial si zodpovedna, co aj urcite si, nemozes nad takymito vecami rozmyslat. a mama to tiez nemyslela zle, tu nejde o to, ze ti neveri, ide o to, ze ona ti chce len to najlepsie a boji sa, aby si sa potom ty sama netrapila. a s tym, ze by mohla znicit dom tiez, pokial si zodpovedna a davala by si vzdy pozor, tak myslim, ze by sa nieco take ani nestalo. rozumiem, ze 15 rocne dievcatko este nevie co moze, co nemoze, schyti farbicky a cmara po kobercoch, stenach. prave preto by si tam bola TY, aby si jej pekne vysvetlila, toto nemozes, podala jej papier a tu si cmaraj. a to, ze si akurat planujes dietatko, tak prave tato praca by sa ti teraz velmi hodila. vyskusala by si si, ci si schopna stat sa matkou a naozaj by si ziskala vela skusenosti a bola by si uz dobre pripravena. myslim si, ze keby si rodicom vysvetlila, ze by si to naozaj rada vyskusala, dokazala im, ze si naozaj zodpovedna a opatrna, pochopia ta.

ivka2

to dievctko je rozkosne, zvyknute na ludi, cize nemalo by problem si zvyknut aj na mna...a deti mam rada, ved skoro cele leto osm sa starala o bratrancove deti...ale ked som povedala mame tuto spravu tak sa zhrozila, lebo to je cudzie dieta a co ak sa mu nieco stane...sklamala ma mama tym ze mi neveri, viem ze je to velka zodpovednost a tym ze je to est ecudzie tak dava clovek este viac pozor nie??ci ide o auto alebo knihu...no a o cloveku nehovoriac...a mala je rozkosna, ta vacsinou spinka, alebo sa hraje...a neplace...fakt by som chcela pocut niekho kto sa staral o take male ako to zvaladal..hej a este je tu jedna vec tu malicku by som si musela kazde rano vyzdvihnut, no a brasko sa boji ze nam znici dom:(((( som z toho smutna, lebo coskoro som planovala aj ja babatko a ked vidim ich pristup co si o mne myslia tak mi je do placu...

flower

urcite zalezi hlavne na tebe, ci si schopna sa o to dieta postarat. ak si veris, mas vztah k detom a si si ista, ze by si to zvladla, tak v tom nevidim problem. i ked 15 mesacne dievcatko je naozaj dost narocne. ale ak sa toho nebojis a chces ist do toho, tak to urcite vyskusaj. a ma to velke plus co sa tyka teba ako buducej mamicky. naberies vela skuesnosti a budes to mat lahsie:)