Zvyseny prolaktin

BBBAAA

Operacia je dost riskantna - nemusi sa to vybrat cele ale hlavne mi vadilo, ze sa mozu pretat chutove a cuchove nervy - neurochirurgovia to beru ako povolene skody. Ale na prolaktinovy adenom zabera v pohode Kabergolin - ja mam 3 cm nador a za 12 mesiacov sa zmensil o 1 cm. Prognoza je dobra, tak som zvolil medikamentoznu liecbu.

BBBAAA

Ja som chlap a mal som prolaktin 333, u chlapa to ma byt menej ako 15. Vraj ak by som bol zena, mohol by som kojit. Mal som problemy s erekciou, nemal som vobec chut na sex a to mam iba 40. Nasli mi v hlave nador hypofyzy, ktory produkoval prolaktin ako divy. Beriem Kabergolin, ktory to postupne znizuje. No ucinok je teraz opacny - strasne sa mi zvysilo libido - potrebujem sex 2-3x za den. Nastastie sa moja manzelka k tomu postavila super a zvlada to so mnou takto uz vyse rok - velmi jej za to dakujem, mat inu zenu, tak by ma asi poslala kade-lahsie.

ajja

No mne povedala gynekologicka ze normalna hladina prolaktinu je 60,ja som mala mierne znizenu 57...vie mi niekto povedat,ktora hodnota je teda spravna?

lenka 6791

Ahojte baby aj ja mam problemy s prolaktinom. V marci mi zacalo vytekat mlieko ked som si stlacila prsnik. Isla som s tym hned ku gynekologovi a bral mi krv a potom mi dal nejake tabletky zevraj mi to zmyzne. Ked som ich po 2 tyzdnoch dobrala tak som si myslela ze je to uz v pohode. Prvy krat po zisteni som mala hodnoty zvysene na 52 a ptabletkach mi to kleslo na 33 ale norma je 29. Teraz som tam bola v auguste na preventivku a zvysene som to mala az na 77 tak ma s tym poslal na endokrinologiu. Teraz neviem ci mi daju nejake tabletky aleco co

RNG

lienka, prirodne su lepsia volba, nez chemikalie aj casto ucinnejsie.
Ale necakaj od lekara, ze ti ich predpise, ked sa o nich v skole nic neucil

lienka123

Ahojte, mam mierne zvyseny prolaktin a doktorka mi predpisala Parlodel..Chcem sa len spytat ci myslite ze je nutne ho brat kedze som este mlada a otehotniet v najblizsich rokoch nechcem?lebo som sa docitala co je to za bordel a nemam moc chut to brat..okrem toho ze nemam menzes uplne pravidelny nemam ine priznaky toho zvyseneho prolaktinu..takze to nechcem brat zbytocne.

danuska123

www.prolaktin.cz skus kliknut, pise sa tu o zvysenosti prolaktinu , nechcem ta vystrasit lenka. ja by som skusila nejaku prirodnu liecbu, pretoze produkcia hormonov sa zvysila, ked das lieky sa znizi, ked vysadis lieky moze sa stat ze bude opat zvysena.cele nase telo je nastavene tak, ze sa vie so vsetkym popasovat samo ( teda v tejto dobre to uz tak neplati, nicime si okolie okolo seba nase zivotne prostredie) ale este je tu priroda, ktora nam pomaha.ak sa ti hodnota prolaktonu znizi podla mna bude aj baby :)

danuska123

www.prolaktin.cz skus kliknut, pise sa tu o zvysenosti prolaktinu , nechcem ta vystrasit lenka. ja by som skusila nejaku prirodnu liecbu, pretoze produkcia hormonov sa zvysila, ked das lieky sa znizi, ked vysadis lieky moze sa stat ze bude opat zvysena.cele nase telo je nastavene tak, ze sa vie so vsetkym popasovat samo ( teda v tejto dobre to uz tak neplati, nicime si okolie okolo seba nase zivotne prostredie) ale este je tu priroda, ktora nam pomaha.ak sa ti hodnota prolaktonu znizi podla mna bude aj baby :)

merije

Norprolac. preco sa to berie moja dochtorka mi povedala ze ak budem pravidelne brat tak mozem otehotnet no niesom si velmi ista prosim vas ak chcete poradte mi lebo este mam 18 r.v