milovanie neexistuje

Príspevok v téme: milovanie neexistuje
kika86

ahojte. poviem to narovinu. ked som mala 16, bola som znasilnena... o to teraz vsak nejde. len z toho vyplyvajuce obavy. nechcela som ziadne chlapa odvtedy..teda chodila som s nimi, hladala som si vzdy ochranu akoby, ale ked malo dojst na sex, tak som cuvla. az v 18 som stretla mojho byvaleho, milovala som ho, a tak som chcela aby bol stastny, milovala som sa s nim.. teda aby som to ujasnila, nebolo to milovanie..bolo to pre mna nieco hrozne, bolelo ma to, no to bolo asi preto ze bol ku mne velmi necitlivy..ked som mu povedala co sa mi stalo a chcela som aby mi ukazal ze milovanie existuje, tak mi povedal, ze hoci ma miluje, nevie sa so mnou milovat, pretoze ked ma vidi, chce ma len osukat.. cize my sme vlastne cely ten cas sukali.. uz sa to nedalo vydrzat.. ked mi na mojej vysnivanej dovolenke, kde som si myslela, ze tam mi to mozno ukaze (ved po 2r by uz aj mohol), tak mi posepkal, ze vie ze je hajzel a ked potrebujem osukat, tak mu mam povedat.. na co som sa rozplakala a utekala do kupelky.. do podrobnosti to ale necem rozoberat..bolo tam toho viac.. dolezite ze je KONIEC tomu..

teraz mam noveho priatela..je uzasny, chrani si ma..je moj blazonko..stale sa smejeme.. a hlavne velmi ma vzrusuje.. viem si s nim predstavit to moje vysnivane milovanie konecne bez bolesti.. ale ja uz neverim ze to existuje.. bojim sa ze ked sa budeme milovat, ze to bude boliet..ze budem tak isto sklamana ako s tym predtym priatelom baby neviem ci mu to mam povedat, co sa mi stalo ked som mala 16.. neviem ako zareaguje..a neviem ci to ma zmysel mu to povedat este pred milovanim.. :,( je to velmi tazke povedat to niekomu.. no ja tak nesmierne tuzim po milovani a ochrane..dala by som cokolvek za to.. ale bojim sa ze to milovanie neexistuje.. :,(( existuje?

slniecko11

kika milovanie EXISTUJE a ty to vo svojej dusicke citis,ze to tak je,ale bojis sa....jw to pochopitelne po sklamaniach,ktore si prezila...vies co je milovanie?nie je to len akt vobec nie...je to vzajomne laskanie a maznanie sa s clovekom,ktory chce naozaj teba,iba teba a pozna aka v skutocnosti si a predsa ta miluje a vzrusujes ho a chce byt s tebou,nielen fyzicky,ale chce byt s tebou najtesnejsie ako to ide...a pritom citit ako ti je dobre,ako ti bije pri tom srdiecko...chce ti ukazat dotykmi ako velmi ta miluje-to je milovanie ;)takze mu samozrejme povedz predtym to co sa ti stalo,povedz mu ako sa bojis,povedz mu co citis a dovol mu skutocne ta milovat,preto mu musis umoznit naozaj ta spoznat.verim,ze vsetko dopadne super ;)