PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY

Príspevok v téme: PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY
katka30

Dobry vecer. mam hroznu dilemu. moj priatel, s ktorym chodim uz 3 roky je takmer ideal. pekny, oddany, muzny, verny, ale.. Nevie NIC vybavit, zariadit, je neschopny ako male dieta. desim sa toho, ako sa chce postarat o rodinu a to ma uz 40 rokov. chce mat deti, ale kde budeme byvat? pod mostom? ake take peniaze sice zarobi, ale hned pomina. nema nic, len saty. a to cely zivot pracoval. povedzte uprimne, vydali by ste sa za takeho muza? ja nie som ziadna zlatokopka, len mam strach z takej buducnosti

trosku.vsimavy

Tak si myslim Katka, ze cely problem tkvie v tebe samej, tvojej povahe, tvojich tuzbach. Inak myslim si ze toto uz nieje prvy prispevok z tvojich ruk, je to az okato podobne s jednym davnejsim, len v trochu inej podobe. Ak teda nejde o "kacicu", mala by si sa podla mna zamysliet nad sebou,ake su tvoje predstavy o zivote a co ma pre teba skutocnu cenu. Ak sa ti paci neviazany zivot s neusporiadanym grobianom viac ako so slusnym clovekom, musis ratat aj s odpovedajucimi nasledkami. Ved nikto neziada od teba, aby si zivot prezila s "netykavkou", clovekom ktory sa rozplace pri prvom vaznejsom pohlade. Nemysli, ja ta neodsudzujem, plne ta chapem, proste si nevies rady so svojimi tuzbami a ovladaju ta viac ako zdravy rozum. Skus vsak zabudnut na vselijake falosne predsudky o skaredych detoch a pod. a predstav si vedla seba muza, ktory ma rad teba i tvoje deti, je ti oddany, tak ako ty jemu a vas vztah sa zaklada na vzajomnej laske a porozumeni a nie na pofidernych hodnotach. Ja si nemyslim, ze mas nizke IQ, skor svoj rozum nevies spravne pouzit, lebo ta ovladaju ziadosti a tuzby, ktore urcite nie su pre teba prinosom.

katka30

tak to je nanic, ked s nim musis zit v jednej domacnosti. dnes som toho mojho vyhodila, lebo dosiel zafajceny a pripity, keby to bol jeho byt, tak ho ani nemozem vyhodit. a ako si zistila, ze ma frajerky?

katka30

vsak si pisala, ze s nim chodis. toto moje "babatko" sa nastastie vyburilo v mladosti, pred 20 rokmi, ked este aidsu tak vela nebolo

katka30

fuha, takeho som uz mala. a poviem ti pravdu, uz by som nechcela. na pamiatku mi po nom zostal HPV.. a to este moze doniest aj ine pliagy ako kondylomata alebo HIV. ty sa nebojis?

katka5

Nnno a ten môj je zas takýto = bohatý,dobre vyzerá,pracovitý,šikovný,všetko vybaví,ukecaný,mimoriadne sexuálne aktívny,ale... neverný,nespoľahlivý,vulgárny klamár. Menila by si?

katka30

agina, este nenastupil. az v pondelok. ale uz taku skaredu uniformu vyfasoval. podriadenych ze bude mat asi 10, ze uz sa nanho tesia.

Najčítanejšie články