epileptické záchvaty

Príspevok v téme: epileptické záchvaty
pecena

chcela by som poprosit o "radu"..moj brat má menželku ktorá má epilepsiu.v poslednom čase ( odkedy sa dozvedela že má milenku) máva dost často záchvaty.nie sú to také tie plieskanie o zem ale len také pol minutkové klipkanie očami a opakuje sa to aj 3-4x.najpodivnejšie je mi na tom to že ich má hlavne vtedy ked bud brat odchádza ale príde domov.pripadá mi to ako hra z jej strany na jeho city.ved sa ani nehádaju lebo všetko si vyjasnili.môže byt pravda to čo si myslím?že to nanho len hrá aby ho zaujala?

aaaaa

Milá pecena, tvoja švagriná nehrá divadlo. Epileptické záchvaty sa zhoršujú psychickou nepohodou - a o psychickej pohode sa v stave keď tvoj brat má milenku vôbec nedá hovoriť. Tvoj brat by si mal vyjasniť priority - alebo manželka alebo milenka, lebo tento nevyjasnený prechodný stav ničí zdravie tvojej súčasnej švagrinej. Takže chyba nie je na strane tvojej švagrinej, ale na nerozhodnosti tvojho brata, ktorý nevie čo chce a ubližuje tým aj iným.

gabrielik

Takýto problém je záťaž aj na psychyku zdravého človeka. A epipepsia je veľmi úzko spojená s psychyckou pohodou.
Môže to byť podobné ako napríklad pri astme.
Brat by si mal hlavne kôli sebe ujasniť vzťahy.