Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

menstruacia a antikoncepcia

-lienka-

luliu, ak si tabletky brala naozaj presne, nevracala si, nemala si hnacku,nebrala si lieky, o ktorych sa pise v pribalovom letaku, najma antibiotika, tak je mala pravdepodobnost ze si tehotna.Stalo sa to aj mne a nebola som tehotna, bola som u dr. a ta povedala, ze sa to moze pri brani HAK stat, ale ak by sa to opakovalo, tak mi vymeni tablety.Co mozes teraz urobit,je ist ku gynekologicke, a spravit si tehotensky test.A neboj sa.

adula72

antikoncepcne tabletky som brala 7 rokov vysadila som ich pred rokom a menstruaciu mam kazky 52 den, ale teraz kravacam uz 3 tyzdne vkuse, som z toho unavena, a oslabnuta. CO ROBIT?????

zuzzanna

ahoj, mam problém ktorý sa mi opakuje každý 2 rok.v chladnejších mesiacoch(od novembra po február )my vymeškáva menštruačný cyklus.bola som s tým u lekára- gynekológa, no zakaždým mi povie že je to vyššou hmotnosťou, ale aj po jej znížení je to tak.po tabletkách ktoré mi predpíše stále hrozne priberiem.prosím o radu.

luliu

ahojte stalo sa mi to ze prvikrat berem tabletky a uz som dobrala 21 tabletiek a nedostala som menzes strasne sa bojim ze som otehotnela lebo som mala aj pohlavny stik ale tabletky som brala vzdy presne prosim pomozte mi co mam robit?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

menstruacia a antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk