nechcem si pripadat tucne

mis.

A tak ma napadá, že neviem, či som pre Teba pravá osoba na písanie- keďže ja tú silu dostať sa z PPP už nemám. A nechcela by som Ťa stiahnuť ešte nižšie:-( ( Ja už hlbšie spadnúť ani nemôžem)

mis.

Teraz idem ale off, strašne ma bolí hlava, telo je aj akési unavené- z ničoho. Na mail odpíšem. Drž sa! A áno, chodia sem aj dievčatá, ktoré sa z PPP vyliečili.

mis.

Evi, prepáč,že som ešte neodpísala na mail, už som potom nebola na nete, prečítala som si ho až teraz. Vidím, že si tu, nemáš náhodou ICQ? Mohli by sme sa tam porozprávať..

eva25

rozhodla som sa bojovat, dnes som to nezvladla a vracala, ale chcem to porazit, uz nechcem aby ppp vyhravala. da sa tato choroba porazit? da sa porazit pocit tucnosti?

eva25

nestudujem soc.pracu,mam len soc.-prav. nadstavbu. studujem na ukf, oblast zdravotnictva. si z nr? ako dlho mas ppp? mas aj terapeuta? ja som podobny pripad, asi sa z toho nikdy nedostanem, mam za sebou dveliecenia, bez uspechu.

mis.

Evi, ty študuješ sociálnu prácu? Ak áno, mohla by si sa mi prosím ozvať? Trpím tiež PPP, ale potrebovala by som nejaké info ohľadom soc. práce- štúdia.
A mám pocit, že som jediná výnimka z PPP, ktorá existuje. Som asi jediná, ktorej sa uzdravenie nikdy nepodarí, nemám už silu, ani silu na zmeny... Som z toho všetkého už nešťastná, zúfalá... trápi ma, že som dopadla tak, ako som dopadla... uvedomujem si, že vlastnou vinou.