RNG-tvoj nazor

Príspevok v téme: RNG-tvoj nazor
silviia

ahoj RNG. nasla som stranku, a neviem, co si o tom centre mysliet, tak by ma zaujimal tvoj nazor. Ak budes mat cas sa na to niekedy pozriet...budem rada. je to na stranke www.onkocet.sk, nejaky alternativny pristup v diagnostike nadorov -tvrdia ze vo svete bezny? a tiez nejaka imunomodulacna alternativna liecba tusim polyoxidonium a ine preparaty su tam spominane,ale nie je tam zlozenie www.polyoxidonium.sk. dik ak budes das vediet a pozries sa.ahoj

silviia

RNG, skoda, lebo pristroje tam na stranke sa tvaria byt vedecke a pisu o sebe ako o alternativnych moznostiach liecby-imunomodulatormy a podobnymi zalezitostami. ale ja sa do toho zial nerozumiem, len ma zaujali tie neagresivne a pritom udajne spolahlive vysetrovacie diagnosticke pristroje napr. aj miesto tolko spominanej mamografie. ani neviem ci to centrum je oficialne medicinske alebo alternativne,ale poistovne to nehradia

RNG

Zialbohu viac o tom neviem z mojich zdrojov , reklamy nepovazujem za spolahlivy zdroj informacii, takze si budem musiet pockat na vyjadrenie doveryhodnych nezavislych lekarov alebo kolektivov. A samozrejme nie len jedno, ale niekolko.

silviia

fíha, RNG, a kde sa to preberalo, nevies nahodou? rada by som si precitala. Tie stranky si nahodou nepozeral aj o tych novodobych diagnostickych metodach? lebo neviem co si o tom mysliet. udajne to nahradza CT vysetrenie a aj mamografiu, sonografiu a tak.
ten polyoxydonium mi evokuje nejaku kyslikovu terapiu, alebo sa mylim?

RNG

Polyoxidonium sa tu uz raz preberal, je to rusky pripravok, posledne som nasiel okolo neho hodne pozitivnych veci, zialbohu len od vyrobcov, a to mne osobne nestaci. Vsetky studia boli z Ruska a velmi pozitivne. O bocnych nasledkoch sa vyjadrili, ze zatial nie su ziadne. Bodaj by mali pravdu!