Kozmetika Doliva, čo hovorite na ňu?

ziara

Ahojky!Doliva je super znacka,ktora krasne vonia.Nepoznam nic,co by mala zle.Mojho maleho som kedysi umyvala olivovym mydlom,ktore je eno nuno lebo vobec nevysusovalo pokozku a poradila i ho v porodnici mamicka,ktora pracuje v materskej skolke.Veru mala naozaj svatu pravdu lebo ked som presla na Jonson,tak to bol total humus.Treba upozornit na to,ze kozmetika je urcena najma na suchu pokozku a tak Ti co maju sklony k vyrazkam,uhrom,doporucujem obzriet sa radsej po inej kozmetike lebo to moze dopadnut velmi zle.Doliva sa da prirovnat k Avene kozmetike,ktora je zialbohu dost draha alebo k Alverde,naopak velmi lacna kozmetika,ovsem bez vone a testovania na zvieratach.

borovica

Moje dcéry používajú šampon aj balzam na vlasy a veľmi si ho chvália. Ja som používala masku na tvár, masku na ruky, krém na ruky a bola som veľmi spokojná s touto kozmetikou.

eleonora23

vyskusalasom si len vzorku nastastie a bistu tvar mi scervenala, opuchla a stipala. Hroza. zmyslasom si ju rychlo a az rano som bola v poriadku, takze vysledok dzaleka obchadzat

suchar

ja mám veľmi suchú pleť a používam dolivu na tvár a musím povedať, že je super. Mala som predtým nejaké veci od Avene a pre mňa je to rovnako dobré, len o polovicu lacnejšie. Práve rozmýšľam, že si idem dokúpiť aj tel. mlieko......

ia

chcel aby som sa opýtať, že aký máte názor na šampány z tejto rady kozmetiky, pretože mám veľmi vysušené vlasy a neviem si s tým rady. Chcela som si nejaký kúpiť z tejto rady ale neviem či je tak dobrýž ako na reklamách tvrdia

mary-anne

tak ja som bola dost sklamana z balzamu na pery(vysuvacieho). za tu cenu by som cakala nieco viac.. a dokonca som tam ani necitila olivovy olej,ani nic podobne, len chut ako pepermint, co ma prekvapilo. ten mi pery vystipal a totalne vysusene boli, az boleli a supali sa.
neviem,ake su ine vyrobky z tohto radu, no po tejto skusenosti som dost skepticka:-(

peggy123

používam z tejto kozmetiky pleťový krém, telové mlieko a balzam na ruky a môžem povedať, že som sa s lepšou kozmetikou ešte nestretla. mám suchú a citlivú pleť a môžem len odporúčať. je to trochu drahšia kozmetika, ale stojí to za to.

tinusska

kedze som zacala brat roaccuatane tak som si zadovazila z tejto znacky aj telove mlieko, masku na ruky a aj na tvat (to take male srandy neviem ci to ma 15 ml)- kazda stoji cca 130sk a balzam na pery SOS. jujky... chvalim si..

sunie

perfektna len trosku draha kozmetika, mozem len odporucat. ale nasla som aj ovela lacnejsi variant plet.kremu s olivovymi vytazkami a mliekom zn.alpifresh, zozeniete kdekolvek v drogerii a tiez je super :)