*PRIATEL * PROBLEM * SEX * :))) HELP

Príspevok v téme: *PRIATEL * PROBLEM * SEX * :))) HELP
pusinka

S priatelom sme mali uz asi 4 krat sex, no pri kazdom netrvalo dlho a urobil sa, dalo by sa to odhadovat na zopar sekund, maximalne do jednej minuty ... viete mi (resp.jemu) nejako pomoct? :) ja viem,ze zo zaciatku,to je take rychle, ale nejake triky na oddialenie alebo tak :) .. a pouzivame aj kondom a ja beriem HAK :) .... tak PLS dakujem moc :) kiss

anonym_6805

Ja navrhujem ist bez ostychu k sexuologovi. A cim rychlejsie tym lepsie. Hlavne ziadne predsudky prosim vas,ved to je uplne normalna vec ak sa niekomu v niecom nedari,na to su odbornici,ktori nam pomozu a su za to aj plateni,takze hlavu hore a drzim palce!

kamoska1

no ak sa tri krat po sebe urobi velmi rychlo, tak to potom nevidim ruzovo...mala som takeho partnera, nazaciatku hovoril presne to co CICA...ze som pre neho velmi pritazliva...ale to bola haluz....napriek tomu, ze som ho strasne milovala, nakoniec som sa s nim rozisla, lebo v posteli to bolo utrpenie...a to sme sexovali cely rok denno denne....s nikym inym som tento problem nemala....

pusinka

cica --- heh moja, no my sme tak mali asi tri kola za sebou pricom, pri kazdom sa urobil velmi rychlo a pred prvym som ho rukou urobkala takze nevim kde je ece problem :) takze asi tak ... no a mame 19r :)

cica

pusinka, problem bude asi ten, ze si pre priatela nenormalne pritazliva, predpokladam, ze ste obaja este velmi mlady, tekze je to pochopitelne.nedam Ti odbornu radu, ale prakticka je.Ked sa najblizsie priatel zase hned urobi, vyskusajte potom druhe cislo a tam by mal vydrzat dlhsie, ked uz jedno ma za sebou.Alebo nech sa pred sexom najprv urobi sam:) Skus a napis.