iba pre RNG

Príspevok v téme: iba pre RNG
snify

Dobry den, iba by som chcela poprosit, ci sa da s Vami skontaktovat aj na dakej emailovej adrese, nakolko moj zdrav.problem je pomerne roznorody a nerada by som o nom pisala prostrednictvom tohoto fora, nakolko ako som si vsimla chodia tu aj ,,deti,, a ja by som ich nechcela zatazovat....ak to mozne nie je dakujem aj tak za ochotu.moj email je snify@centrum.sk este raz vdaka

laco

ahoj si asi lepsie informovany ako ja,mohol by si mi pomoct s nejakymi latkami podporujuce imunitu?mam dm1-Lada tak asi 2,5 roka.Nikto to u nas nema a ja tomu nemozem uverit,az ked kazdy vecer picham Lantus 20 j.dik Laco

laco

Dobry den.mam podobne problemy ako Vy.Zrejme mam LADA typ.Prosim Vas o kontaktny e-mail.Moj je buli1@kabsi.at
Dakujem Laco

agina

Snify prepac ze sa pletiem do tejto temy, ale...je tu naozaj malo ludi na tomto fore, co maju skutocne a vazne problemy.Ja by som bola rada, keby si kludne napisala, co ta trapi, mozno viacero z nas trapi to, co teba a verejne by sme si navzajom pomahali a vedeli o probleme.Je to tvoja slobodna volba, respektujem to.