ASCHERICH COLI Bakteria u bábätka

Príspevok v téme: ASCHERICH COLI Bakteria u bábätka
majki

Ahojte. Poradíte mi kto má skúsenosť s touto baktériou?? Neviem ako sa správne píše ale vraví sa že ešerich koli. Moja dcérka ju dostala ale tú čo škodí telu v štyroch mesiacoch. Bola liečená antibiotikami. Pomohlo jej to no dnes má 8 mesiacov a ja zisťujem že to dostala znova. Čo s tým mám robiť a odkial to má, ja som velký PUŇŤO na poriadok a z mojej zeme sa dá jesť tak tu je čisto a SAVO u nás ide flaška na dva týždne. Prišlo mi to tak ponižujúco keď prišli v tedy k nam z hygieny skontrolovať v akom stave máme byt a je to tru asi znova. Čo mám robiť aby sa to nezopakovalo??

RNG

Niekedy zabudam na ucinnu pomoc pri nakazach, collostrum
Davkovanie je pre dospelych 20 gramov prasku denne(25% imunoglobulinov), pre deti podla vahy prepocitat.
Na trhu su kravske collostra, ale mozno vraj dostat aj kozie.
Nemyslim, ze je v tom velky rozdiel, nakoniec collostrum beries len par dni a jeho obsah je velmi rozdielny od normalneho mlieka.

marhula

moj syn sa s escheria coli narodil, lebo mne ju pocas tehotenstva nezistili!!!Takze som ju vlastne este v brusku na neho preniesla.prejavilo sa to tak, ze som objavila na plienke krvavy fliacik, tiez sa zacal kolotoc s antibiotikami,chodili sme na nefrologiu, asi do dvoch rokov mal s bakteriou problemy,stale sa vracala. potom z toho vyrastol. Nastastie, uz roky mame pokoj. Musite davat mimoriadny pozor, aby vam dcerka neprechladla zo spodu, nesmie si sadat na nic studene, to je velmi dolezite

RNG

Na nestastie je vela druhov(odrod) bakterie escheria coli. Niektore su dokonca rezistentne na mnohe antibiotika.
Na zaistenie ucinnosti treba vzat kulturu, rozmnozit ju v labaku a vyskusat, na ktore antibiotika reaguje.
Je plno prirodnych sirokospektralnych antimikrobialnych, ktore su tu uz miliony rokov a bakterie si na ne dosial nenavykli. Zialbohu, tie lekari nepredpisuju(extrakt z olivovych listov, GSE, oreganovy olej, koloidna strieborna voda...
Ked dieta dostalo davky antibiotik a potom nebralo ziadne probiotika, moze mat oslabenu obranu tela=znizenu imunitu.
Spravne probiotika v crevach vyrabaju protilatky proti skodlivym bakteriam, tiez produkuju enzymi a vitaminy a pomahaju travit.

sipka

no jednoznacne ist za lekarkou .. no bakterie su hnusne..! a clovek nikdy nevie kde a ako to moze dostat.., jednak mozno i hracky .. ci vonku.. . no mohla to preliecit antibiotikami ale mozno ze ani nie uplne.. nie vzdy sa vsetky bakterie sa znicia uplne...