chlamydia

RNG

Ifka, syntweticke atb. nie su velmi vhodne na dlhodobe branie.
Preto tu pomukam prirodne sirokospektralne antimikrobialne latky, ktore su vyborna nahrada syntetickych atb., dokonca su ucinne aj pri nakazach rezistentnych na synteticke atb.
Tieto mozno brat dlhodobo bez obav o postranne skodlive ucinky.

Viac najdes v mojej teme "autoimunne choroby"

ifka

...konecne jeden clanok o chlamydiach napisany ludskou recou.Je v novom cisle plus7dni.Tam je vysvetlene,ze chlamydie sa liecia jedine antibiotikami.Nic ine nepomoze,To,ze niekto nema priznaky,nemusi vediet,ze chlamydie vobec ma,len ma dobru imunitu.Infekcia sa prejavi po dlhych rokoch napriklad sklerozou multiplex,alzheimerom a podobnymi ochoreniemi.Vtedy sa vlastne zisti,ze hlavnym dovodom su chlamydie,ktore nikto nikdy nevysetrovel.Cize zvysovenie imunity pomaha,ale len pri zmierneni priznakov,samotnu chlamydiu z tela nedostane.Lieci sa dlhodobo antibiotikami.Aj niekolko rokov.Ozaj sa oplati precitat ten clanok,lebo zbytocne tu ja budem nieco vysvetlovat.Pekny vecer vsetkym:-)))

RNG

Chlamidie mozu byt v tele roky bez priznakov. Podobne aj Borelioza, rozne virusy(herpesy, epstein barr,citomegalovirus a ine)
Prejavia sa az ked je telo oslabene.

matria

ahoj,chcem sa spýtať.Pred rokom som podviedla svojho manžela za čo sa velmi hanbím,ale mohla som ho nakaziť chlamýd?Ja príznaky nemám,ale manžel mal po styku tmavý výtok z penisu.Ď

alexia56

RNG skus mi to prosim ta poslat este raz.Ta stranka je uz neplatna,uvadzam novu.A prosim ta skus uviest aj antibiotika ktore su na tie potvory chlamydie ucinne.Zajtra idem na krv,skontrolovat to,pretoze som dobrala azytromicin,ale myslim ze to bude opat pozitivne,lebo mam zas zvysene teploty,a to za tie 4roky uz poznam ze som sa ich opat nezgabala,z coho som uz na zblaznenie,lebo by som chcela babo,a s chlam. to nejde.Tak mi prosim napis,ake ant.a prirodne veci ma ztoho dostanu.Co hovoris na citro grep,je to aspon trocha podobne GSE?Kedze do blavy sa dostanem az koncom decembra. Dakujem za rady.

RNG

Napisal, ale dostal som to spat,: "adresat neznamy, spravu nelze dorucit", takze si skontroluj tu adresu(alebo tvoj servis)

RNG

alexia56, napisal som ti.
Vseobecne ale radim GSE, extrakt z olivovych listov, oreganovy olej.
V klinicky ucinnych davkach, samozrejme, nie len ukazkovo, ako niektore doplnky vyrabane u susedov v Europe maju.
Pripadne si aj zvysit imunitu a pocet bielych krviniek beta glukanmi, kde intenzivna davka je 3x400 mg, na tvrdohlave infekcie(borelioza, chlamidia,mykoplazmy)aspon 40 dni, na rakoviny az kym nezmiznu nadory, potom znizit na 2x200 mg udrzobne dlhe roky.

Jedna sa o potravinove doplnky, tj v odporucenych davkach sa daju brat viacmenej neobmedzene dlho bez bocnych ucinkov.

alexia56

RNG- ty sa vyznas,tak prosim porad ake antibiotika najlepsie zaberaju na chlamydie.Mne dava doktorka azytromicin na tyzden a dost.Ze mi viac dat nemoze inak sa predavkujem.Lenze chlamydie stale mam uz roky ale ta liecba nezabera,tak prosim porad,co je naj antibiotikum a ako dlho to brat a v akej davke.Dakujem aj za rady od inych.