prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
kelaa

Ahojte, mam vytoky uz ale dva tyzdne nic moc velke.. ale aj tak som zacala uzivat Candibene a pomaha mi to. To predtym mamka uzivala tak som si to dala aj ja. Ale tyzden mi uz meska menzes moze to byt sposobene tymto? Alebo by som mala ist k doktorke? ked ja tak tam nechcem ist...som tam este nebola...

kelaa

hups ja som sa pomylila to som ja pisalla cicke0005
no tak si ho nechas a je. nemozu ti ho zobrat ked nechces ved to sa neda

kelaa

cicka0005 ale ja tam tak nechcem ist.som si myslela ze tu i niekto poradi :( a mam vyhliadnutu doktorku ale to je ta posledna moznost aby som tam sla

cicka00005

ved ja viem že ma tam na silu nemože zobrat ale ona je to schopna.A ja neviem čo mam teraz robit ale mimino preč nepojde!!!!!!

cicka00005

kelaa na tvojom mieste chod radčej doktorovi s tym.neboj sa vyšetrenie nebolí a ked sahmbiš doktora tak si zožen doktorku

dddddd

aj ja mam 15 a tiez mavam vytok ale nerobim s tym nic...mavala som aj tak ze asi mesiac kazdy den ale teraz mi to skoro prestalo ..s tym liekom ti neviem poradit nepoznam ho...ale ja mam zasa taky problem kedy ist ku gynekologovi..tiez som tam este nebola a bojim sa toho...okrem toho masturbujem tak ze si dam medzi nohy podusku a sucham sa o nu myslis ze je to normalne?...viem ze cakas odpoved na svoj problem tak prepac ze sa pytam...