Mozem byt tehotna?

allenka212

ja som mala s priateľom pohlavný styk na osemnásty deň od začiatku poslednej menštruácie, keď som si vypočítala ovulačné dni vyšlo mi že ešte ten posledný osemnásty deň môžem otehotnieť. mám pravidelný cyklus nejakých 31 dní, priateľ sa nespravil do mňa , ale robili sme to dvakrát za sebou, vraj sa tak dá otehotnieť .

tana-alex

babo chceme,ale este nie len som to chcela vyskusat co sa stane samozrejme ak by som otehotnela tak si ho nechame nevahali by sme ani sekundu mame uz dvoch synov a pri obidvoch som otehotnela na prvy sup,ale nechali sme dnu tak ma zaujima ci sa da aj takto.

tana-alex

V utorok mi skoncil mendzes a dnes-nedela som mala s manzelom nechraneny sex spravil sa mi na brucho a ja som si to zozbierala a dala do posvi mozem otehotniet aj tak?Mozem otehotniet len ak mam plodne dni?

88kobe88

chcem sa spytat, moze zena otehotniet pocas menštruácie? teda ake velke je to percento ze sa tak moze stat, dakujem

domci

Ahoj, ja mam taky isty problem ako ty.. nestastna nahoda s ochranou - nikdy som nevedela ako sa to vobec moze niekomu stat..drzim palce!aspon aby si vedela, ze este niekto ma take iste obavy ako ty.. dufam, ze tie neplodne dni funguju..

macy

Kedze si mala den po menstruacii, co znamena, ze krv ti vyplavila vajicko ktore tam cakalo na oplodnenie, tak spermie, ktore sa tam dostali ti asi tazko mozu nieco oplodnit, ked sa tam uz nic nenachadza, treba to niekedy brat aj z tej logickej stranky.

neva

Je tam minimálna šanca otehotnieť. Avšak nikdy to nie je na 100%. Ak nechceš zostať tehotná, je potrebná aj iná ochrana, ako sa spoliehať na neplodné dni!