Sex zo ženatým mužom

Príspevok v téme: Sex zo ženatým mužom
bojim sa

Mam 17 a som zalubena do ženateho chlapa jeho manželstvo sa rozpada a ja som trošku k tomu dopomohla,je to laska a ta laska je opätovana,zalubili sme sa do seba ,bozky a potom aj sex,ale je tu problem milovali sme sa bez ochrany a ja mam obavy že som "v tom". Čo mam robit? Mam ist k doktorovi? Nikdy som tam ešte nebola,a mame to povedat nemôžem sme velmi katolicka rodina (hlavne moja mama)

anaj

Milá slečna ruky preč od ženáča. Si ešte príliš mladá viazať sa na takého hňupa. Uži si život. A lekára sa neboj trocha hanby a stresu vydržíš a nemusíš znášať následky celý život.

bojim sa

je jedno ved keby nahodou aj niečo ta tableta stala,tak to poviem priatelovi,viem že sa nesklamem a da mi na to peniaze.Pytala som sa len pre vlastne INFO.Dala som si tam vypočitat kolko mam ešte času vyšlo mi že 59hodin,ale aj tak radšej zajtra hned pojdem,nech mam pokoj ako taky :-) inač velmi si mi pomohol,vdaka TI,aspon budem aj spat,keby nie Teba ani od strachu nezaspim...

Gapko

V tvojej situlacii je cena jedno nie?
Neviem ale ved tvoj pratel zaraba nie?
ale naozaj to prosim ta nikdy viac nerob bez ochrany

precitala si si mozne vedlajsie ucinky?

a davaj si pozor ma priatela a zi s heslom chalani su svine!

bojim sa

no mala,ale ja som nemala žiadnu preventivku,asi ju budem musiet abslovovat teraz (zajtra) aj s predpisanim už tej spominanej tabletky,kolko stoji taka tabletka? je rozdiel cez recept alebo ked si ju kupim len tak v lekarni (kolko stoji bez receptu)???

Gapko

pozeral som v kosiciach je dost pobociek musis ale uz zajtra

mas tam aj odpocet ze do kolko mas pouzit spytaj sa ale tam na rizika a precitaj si ich dokladne