Tehotenstvo po interupcii

Sabinka 777

Dobrý deň, chcela by som sa spytat či maám šancu otehotniet? Uz je to presne rok čo som po interupciíí. S priatelom si davame pozor ale tak o pol rok bi sme chcely babetko. A neviem ci sa nam to vôbec podari:-(

Ivka 1

Calibrík je to sprievodný jav tehotenstva. Neupravili sa Ti ešte hodnoty prolaktínu, preto sa ešte tvorí tekutina v prsníkoch.Postupne by sa to malo vrátiť do správnych koľají.A ak nie, ozvi sa.

Janina26

a mimochodom... tie reči typu: " prečo zabíjaš svoje dieťa?? Boh Ťa zato trestal..." si VÁŽENÉ slečny a panie nechajte pre seba!!!! ja som podstúpila dva kyrety, lebo mi zomrelo dieťatko počas tehotenstva!!!!! tiež som bezcitná?? tiež ma zato Pán Boh potrestá???? zamyslite sa prosím Vás, kým napíšete niečo, čím druhej ublížite...je to dosť ťažké aj bez hlúpych pripomienok...ďakujem:-(

Janina26

po dvoch týždňoch po zákroku mať sex je podľa mňa dosť nezodpovedné, pretože aj toto obdobie sa ako po pôrode ráta ako šestonedelie kedy si žena musí dávať pozor na seba a svoje zdravie... otázka typu, či môže žena otehotnieť aj keď ste si "dávali pozor" je u dospelej ženy detinská...
Každá z nás je iná- jedinečná bytosť, takže to, kedy dostaneme krámy po zákroku je individuálne.. ja som už po druhom zákroku 5 týždňov a ešte stále nič neprišlo.. takže pokoj a kľud....

Calibrik

Ahoj. Potrebujem súrne poradiť. Som týždeň po zákroku a chcem sa opýtať či je normálne, že mi z bradaviek tečie mlieko ?

majkaa

ahoojte chcem sa spytat ci po potrate po 2 tyznoch ked som mala sex ci mozem otehotniet...ked on do mna nepustil ...

lienka0097

gabbys...ja som rok a pol po interupciizo zdravotných dôvodou a krvacam sthale ale doktorka mi na to dala Lutenil..