Bola som znásilnená - ako sa s tým vyrovnať

lˇuba

sexboy,na kupku čo robíš?A keby si šiel na nudistickú pláž, to by si tam pretihol všetky?Niektorí chlapi sa pevedia ovládať ,neviem či by nepomohlo keby pretihol niekto ich potom by ste konečne zistili čo za sprostosti to rozprávate.

barbinka

svine: vieš niektorí chlapi nerozmýšľajú hlavou, ale tým, čo majú medzi nohami. A čím je baba viac vyzlečená, tak tým viac si myslia, že ona to určite chce. Neviem z akého dôvodu by mali baby chodiť polonahé. Ja sa ich nezastávam, tých čo také niečo urobili, ale prečo by som neurobila niečo pre to, aby ma žiaden chlap neznásilnil?hm?

svine!!!

niektore???za to nemozu?!spamatajte sa....sak vy nie ste ludia ale hovada....aj keby som hola presla po parku tak vy/nikto nema pravo sudit ci som vyzivava a ci si to ziadam....ten hrasok v hlave mate na to aby ste sa odlisili od zvery a uvedomili si ze si to nemozete vzaiat hocikedy kedy sa vam to zaziada....

ewelin

nemôžete za to?a prečo to urobili mojej kamarátke a tak ju dobili, že to neprežila?tak sa pýtam: kto za to môže???

barbinka

sexboy: tiež mám niekedy taký pocit, že niektoré baby si to pýtajú. Jedna baba v Košiciach išla cez park výzyvavo oblečená cez park v noci a znásilnili ju tam. Nikomu to nepovedala. O dva týždne tiež vyzývavo oblečená išla v noci tiež cez ten park a znova ju tam znásilnil ten istý človek. Tak ja neviem, asi sa jej to páčilo. Nevravím, ale že všetky baby sú takéto, niektoré za to naozaj nemôžu.

sexboy

my chlapi za to nemôžeme, keby ste nenosili také vyzívavé sukničky a tričôčka jako šlapky a poj ma rýchlo pojebať, tak by sme sa tak nesprávali...veď na vás samých vidno, že to chcete...

:(

máš pravdu anitka...chlapi su riadne svine...potom čo mi spravili ich z celého srdca nenávidím...chcem pomstu...neviete si predstaviť aké je to ked su dvaja opitý a vy sama medzi nimi...a že moji bývalí kolegovia z práce...našťastie spolu so psychologom sa to snažím vymazať zo svojho života...ale je to veľmi ťažké...

anitka z.

chlapi, ktorí ste niekedy niečo takéto vykonali ste jednoducho svine!vstupte si do svedomia...prečo to robíte?vôbec vás nezaujíma, že tým veľa ľuďom veľmi ublížite?ako môžete s niečím takým vo svojom svedomí žiť?

nellka

katrin a ja som na disky chodila a po nociach po meste behala- teraz by som sa už bála, ale za mladi. svet gombička! A nič sa mi nestalo, lebo som mala šťastie. Ale nie každá to šťastie mala, je to proste smola, že sa vám to stalo. Vy sa neobviňujte, veď to sa môže stať hocikde, to by ste z domu ani nos nemohli vystrčiť a aj do domu vám môže hocikto prísť...A medzi násilníkmi sú dokonca aj ľudia, ktorých poznáme veľmi dlho, tú istotu človek nemôže mať na stopercent nikdy. Veď aj muž môže znásilniť svoju vlastnú manželku...Sú to veci, kt. my neovplyvníme a treba ísť ďalej. Pán j.b./správny nick!/ a secky ste husy si sem chodia robiť asi dobre. Tak kašlite na nich.

katrin25

veľmi s vami sucitim baby, je to strasné, ludia mi vravia ze som empaticka a az som plakala pri niektorych prispevkoch, ktoré vyšli od vás.. :(je to je to také ohavné priam zvrátené..raz som tiez išla v noci domov(od kamosiek) kedze mi busy nesli.. oproti mne isli taky blbci.. no a zacali kecat ze by hned keby dajaku videli tak by ju p.. mala som stastie vtedy ze tam bol dom tak som sa skryla za roh a oni presli okolo, srdce mi busilo mala som ho az v krku a doma som sa od ulavy rozplakala, odvtedy nikam nechodim do ziadneho baru, na discu ani inde, je mi z tych zabav na zvracanie.. ked uz niekde idem tak poobede s kamoskami na kavu a pod... podobne ulety... tak baby vam odkazujem nelezte na disci a nedoverujte kazdemu!!! Ja som strasne nedoverciva, cloveka musim poznat aj 3-4 roky a zacnem verit ze je v pohode... ale poznam ho dokonale, to plati aj o kamosoch! DRZIM PALCE, nato aby ste to prekonali odporucam psychologa... a nezabudajte ste krasne, milé a nic zle ste nespravili!!!