Som ešte panna, alebo nie?

Príspevok v téme: Som ešte panna, alebo nie?
neštastna15

Mam 15r.Až mi skončili kramy,ale ja som si pre istotu dala ešte tampón..ved keby nahodou.
Ja som si ho tam dala dost na silu,a strašne ma to tam zabolelo,kedže som stale citila tu bolest,a citila som ten tampon,vybrala som si ho že si dam radšej vložku...
No prekvapenie sa stalo že ten tampon nebol čisty ale bol cely od krvy.Použila som ten SUPER (OB)ten največši..
Čo si myslite o tom? da sa panenska blana pretrhnut tamponom? Ja mam dojem že da,ked som začala silno krvacat.
PROSIM O RADY,lebo hanba ist s tym na gynku a vysvetlovat im to...

Yersyova

cawte teraz som mala pohlavny styk s jednym chalanom...a ma boli bruchoo aj hlava...moze to byt od toho ze mi prebil blanu alebo od toho ze som tehotna ?? prosim poradte mi som strasne zufala..

kotvaska

Malicqa, keď nemáš žiadnu knihu, tak si prečítaj aspoň toto:
www.centrumzdravia.sk
cs.wikipedia.org
Hádam ti to na niečo bude. Nemyslím to zle. Snáď budeš mať lepšiu predstavu ako to funguje :)A možno sa ti to zíde aj v budúcnosti.
A či je normálne, že naráža na krčok maternice? V podstate áno. Ak ti je to nepríjemné, tak povedz priateľovi, nech nevniká príliš hlboko.
Ešte k tomu panenstvu. Určite nie si panna. Dôležité je, že si mala opakovane pohlavný styk. Panenská blana ani veľmi nie je dôležitá (to si prečítaj, lebo je to u každej dievky individuálne).
Keď povieš lekárovi, že si mala pohlavný styk, bude ťa vyšetrovať normálne.
Panenská blana sa strihá len vtedy, keď je príliš pevná a neumožňuje prienik.

malicqa

a jak to na tom zavisi ci si vidim dieru alebo len ruzove...sak ked vosiel dnu a blana je nazaciatku tak asi uz nemam blanu ne??vidim take ruzove nedokazem si roztiahnuttt pisulu az tak

malicqa

O:tak som sa nahla ale ta to sa neda ja si tam ziadnu dieru nevidim az taka roztahana nesom.....newem to spravit viidim si akurat klitak...

o

tak otoč sa zadkom k veľkému zrkadlu. predkloň sa a medzi nohami si pozri do zrkadla. rukami si roztiahni ˇšušulu" ale tak, aby si si aj zadok povytiahla, a ak tam máš dieru-nemáš blanu. ak tam diera nie je, len také ružové a plné, tak máš blanu. Tak utekaj, pozri a napíš čo tam máš. potom odpoviem.

for roka

malicqa, jasne, to by musela byt strasne mala pravdepodobnost! Vsak mu normalne povedz, ze uz zijes pohlavnym zivotom. Podla mna, ta to moze boliet, alebo ten tlak ci co citis je tym, ze ti naraza na nejake miesto (ako krcok maternice), alebo ma velkeho, alebo na to ide tvrdsie...casom sa to vykristalizuje, ak to este iba zacinate praktizovat :-)
A neboj, tu blanu tam uz nemas, ano, ja som uz pocula o jej odstraneni, a samozrejme, ze to neboli! Takze sa nestrachuj, ale hovorim ti, ze take nie je, ze by si ju tam mala celu! Neboj, nemas ju tam vobec! Klud.