tretia bradavka

Príspevok v téme: tretia bradavka
abcde

Dobry vecer prajem vsetkym.Chcela by som sa poradit v jednej veci,neviem ci mate s tym niekto skusenosti.Moja 3 rocna dcerka ma na hrudniku na pravej strane pod bradavkou taky naznak dalsej bradavky,akoby tretiu. Ma to od narodenia,vsimla som si to uz v porodnici,vtedy to vyzeralo skor ako skvrnka,ale teraz sa to vlastne rastom dietata zvacsuje a nadobuda to coraz jasnejsi tvar bradavky.Dokonca sa jej uz dookola tvoria aj tie malicke bodky ako maju deti na bradavke.Co to moze byt,viete niekto?Vopred dakujem za rady,prosim nerobte si srandu.

matad

jolavs tvoja mater sprosta mala CECKY a asi ta nimi dostatocne dlho nekojila nakolko si ostal sprosty.abcde ak chces napis mi na mail,moja sestra ma tiez tento problem,pred mesiacom jej to operovali,moznoze ti poradim. pobox.sk

ja tiež

Polytelia aj polymastia su hormonalne poruchy.Ja sama mam pod lavym prsnikom od detstva nieco take ako malililinku bradavicku a kedze tieto anomalie su vacsinou len na jednej strane predpokladam ze ide prave o zdvojenie bradavky.Moj stryko to ma tiez ale vekom sa nam to ani jednemu nezvacsovalo,ostalo mi to take ako ked som bola mala.A vobec mi to nevadi skutocne je to ako bradavicka trosku tmavsia ako je moja pokozka,stryko ju ma este tmavsiu,takmer farbou podobnu bradavke.Urcite chod za lekarkou a opytaj sa jej na nazor a dohodni sa co dalej,lebo skutocne by to mohlo byt aj zdvojenie prsnika a ten by uz rastol ako dalsi prsnik a to by uz naozaj bolo neprijemne.Drzim palce a neboj sa dobre to dopadne:-)

abcde

jolavs88 dakujem za tvoj prispevok ktory ma presvedcil,ze na slovensku mame stale dost uchylnych a retardovanych jedincov.Ako si mozes robit srandu z mojho trapenia a z 3 rocneho dievcatka?Asi si si dost dobre neprecital tu poslednu vetu v ktorej prosim ludi aby si nerobili srandu,dost ma to trapi vies?(asi nie) Dufam ze TVOJE deti budu bez anomalii ,staci ze ich otecko uz bude postihnuty rozumovo.

3martina3

tak s tym neporadim, ja som len raz nahodou natrafila na tu www, tak som poslala link....skus sa o tom porozpravat so svojim gynekologom, mozno sa ti vyjadri, ci to treba dat prec abo nie, aby dcerka nemala nejake stresy v puberte z takych ako je jolavs88...

abcde

No a ako zistim ci ide o polyteliu alebo polymastiu ? Zda sa mi ze by to mohlo byt aj aj.Bude s tym mat problemy v dospievani?
Inak dakujen velmi pekne za pomoc.

Najčítanejšie články