mam jeden prsnik maly

Príspevok v téme: mam jeden prsnik maly
lucka

caute,od mala sa mi nevyvija prsny sval na jednej strane,preto je medzi oboma dost velky rozdiel.nemozem nosit tricka s vystrihom,podprsenky a plavky to je moja nocna mora. neviete kde sa daju zohnat take,kde to az tak nevidno,alebo nieco. na operaciu nejdem,lebo keby mi mali davat sval z chrbta,ostal by pokriveny,lebo som vraj velmi uzka. tak ja uz neviem co s tym.

anna17

Mojmu manzelovi to vobec nevadi,chce ma taku aka som od prirody,nie silikonovu.Podprsenky tiez predavaju v niektorych zdravotnickych potrebach.Ja chodim do Trencina.No zaroven ma potesila informacia o moznosti zohnat podprsenku aj inde,hoci aj tieto su pekne a moderne.

lucka

mala som zatial jedneho partnera a tomu to vobec nevadilo,prave naopak. mala som raz take nieco z lekarne ako implantat,lenze v plavkach to bolo vidiet,takisto vo vystrihu.a vdaka za tu pani Stoklasovu,vyhladam si ju

poliewoocka

Specialne podprsenky na mieru sije pani Maria Stoklasova.Su cenovo dostupne pre vsetky zeny.Je to krasne spodne pradlo:)Pani Maria sije aj plavky a jej produkty maju velky uspech.

anna17

porad sa so svojou gynekologyckou.Ona ti moze predpisat prsny implantat.Ja mam ten isty problem a od doby kedy som ho zacala nosit sa citim dobre,lebo mozem nosit hoci co.