contractubex gel

janula11

Ja som si to zacala natierat ihned po tom ako mi odpadla chrasta. Rozhodne to nesmie ist do rany, ktora nie je este na povrchu vyhojena.

lenkavisna

Ahojte, viete mi povedat prosim ci dostanem Contractubex aj bez predpisu? Mam operovany prsnik a ked som sa doktora pytala na takuto nejaku masticku, povedal ze o ziadnej nevie.
dakujem

jaja

Ahojte. Ja som pouzivala contractubex na jazvu na kolene a musim povedat ze mi to naozaj pomohlo. Jazva je ovela jemnejsia a aj farba je uz bledsia. Pouzivala som ho vsak dlhsiu dobu. Oplati sa mat trosku trpezlivosti.Teraz ho pouzivam na ruke, pretoze som ju mala zasivanu a pevne verim ze aj tu mi to zaberie.

jahodnicka

na nohe mam stale tmavo cervenu jazvu po vybere znamienka.pred nedavnom som bola u koznej a ukazala som jej to ze ci to tak moze aj po tak dlhej dobe vyzerat.tak sa len pocudovala a mykla plecami ze to sa nestava casto a ze nevie preco je to take tmave.vraj mi contractubex uz nepomoze,,ze ten je len na to aby sa stencila koza po jazve.vraj mam skusit este heparoid.pritom ma presviedcala este pred zakrokom ze tam nic nebudem mat len tenku jazvicku.no jazva sa mi vtedy roztrhla a takto to dopadlo.je to este horsie ako keby som tam mala to znamienko.som zufala lebo takto uz si nikdy suknu nevezmem.myslite ze sa to da niejako s laserom alebo dalsim chirurgickym zakrokom napravit?? PROSIM PORADTE MII :(

ja213

Budte trpezlivi. Ono to zaberie. To treba dlhsiu dobu natierat, pocas liecby neuvidite nejake okate zmeny, ale potom sa jazva krasne zahoji...ovela lepsie, ako keby si ho nenatierala. ja to viem, mala som jazvu na prste.... teraz ju takmer nevidno.

mirka283

ja ho používam už mesiac, na jazvy po reznej rane, ale nevidím žiadne zmeny, jazvy sú stále tmavo červené a nič sa s nimi nedeje. a pritom si to natieram s tým contractubexom 3 krát denne poctivo každý deň. myslíte že mi to ešte môže pomôcť keď sa s tým za ten mesiac nič neudialo?

braňo 1985

Ja som ho používal na jazvy po akné, no po 2 týždňoch som to zdal. Proste mi nepomáhal. Aj doktorka sa k nemu vyjadrovala v takom zmysle že nech zázraky nečakám.... :(

agina

Mne vyberali znamienka a jazvicky mi kazala doktorka natierat Contractubexom a masirovat 3x za den. Vydrzala som to asi tyzden a potom som sa na to vykaslala a jazvy mi po roku a pol krasne vybledli same a vobec ich nie je vidno.