nestiiiham, pomooooc

dominkakr

hlavne sa nestresuj a neponahlaj sa.sustred sa na ucenie a ked sa na skusku nestihnes naucit.tak radsej si ju presun na neskorsi termin ak sa to da.

ivuša

no aj ja som si rozvrhla skusky povodne celkom fajn, len z jedneho predmetu nam dal malo terminov, tak som si nemohla vyberat..a odhlasovat sa nejdem so skusky, je to pisomne a mam potom eset dalsie 2 pokusy...skusim, mozno sa zadari :P ..co dost pochybujem :(...momentalne som naucena aspon an zajtrajsiu skusku, tak je to relativne dobre :) ... dik za rady, ja si dalsie skuskove tiez urobim daky planik kedy sa co ucit :) a nakupin zasoby stressB :).. ten mozem uzivat stale :D

moniqa87

ja som si rozvrhla skusky aj podla narocnosty a podla toho ako si na ne trufam potom som si urobila rozvrh casu tak aby som sa ucila kazdy den ale len take 3 hodinky, no a mam to rozlozene teraz ziadne stresy a nemam pocit ze nestiham, teraz to uz dajako budes musiet zvladnut, ale nabuduce si to uz dobre naplanuj

frida

radsej sa odhlas zo skusky, nauc sa. neskusaj ci nahodou... skusajuceho urcite nepotesi, ked zisti, ze nevies to, co by si mala. niekedy fakt plati, ze pomaly dalej zajdes.

shobian

mne pomaha ked si ani neuvedomujem ze mam skusku.. normalne si rozvrhnem cas, s tym ze si necham malu rezervu a nestresujem. a pocit pred skuskou,ze nic nevies,je asi u kazdeho,kto sa ucil,je to normalne. tak sa drz

vecernica

ALe, hlavne sa uc a nemysli ci stihas ci ne. To myslenie na to ze nestiham my vzdy zabralo viac casu ako samotne ucenie.Mne pomohol rozvrh co ktory den sa naucim a cas od kedy do kedy som sa ucila, /vzdy celu noc)

Najčítanejšie články