Nevera

ja-na

majo23:Mne nikto nehovoril o manželovej nevere hoci to všetci okolo mna vedeli,alebo mi zo súcitu nepovedali-neviem.Až jeho 5ročné memanželské dieťa mi otvorilo oči...To je pocit ,ktorý sa tu nedá opísat.

ayyka

Zdena 22.Každej žene v najlepších rokoch zalichotí ked iný chlap povie,že je pekná...Poprípade pošle pár pekných sms-iek.Dá návrh na schôdzku,padne pekná pusa a ani sa nenazdáš -zistíš ,že su to pocity ked si mala 18.Vtedy bojujú v tebe dva hlasi.PRVÝ/rozum /a DRUHÉ/srdce/.Je to vnutorny boj,dva city,ale človek stále túži po tom čo nemá.Budeš počúvat slová lásky a stratíš rodinu,ktorej si venovala 20 rokov zo svojho života.Oplatí sa to?Žijeme tak kráto.

majo23

ayyka ja viem ze som mal pravdu.na neveru a alkohol je podla mna ubohe sa vyhovarat.ak si chces uzivat prosim je to tvoja vec ale naco trapit toho druheho.poznam jedneho co aj chlapi v krcme mu hovoria ze ho zena podvadza(chodi s kamionom)a on im neveri lebo ju lubi a veri jej.je to smutne:-((

stanley

brixa mam 15 rokov nevim kolko mas ty ale o laske viem urco viac nez ty. Neviem ci si myslis ze laska je to ze sa ti na chalanovi paci jeho nos alebo nieco podobne, ale to co si napisala ze ho milujes a podviedla si ho je dobra blbost. Bud si robis srandu alebo fakt nic nevies o laske a urcite neni pre teba ked si schopna takehoto niecoho

zdenda22

avyka-dik,presne to som potrebovala pocut,rodinu by som nikdy neopustila,len tazko odolavat slovam od druheho muza-milujem ta,ked manzel to uz samozrejme nehovori.

ayyka

ZDENA22 Viem čo prežívaš.Sama som to prežila tan pocit zamilovanosti.Je to nádherné...Skús vydržať a nepovoliť čas všetko zahojí.Ten kto Ti napísal ,že aj nový vsťah zovšednie mal pravdu.Po dvoch rokoch sa obzriem a pousmejem aká som bola malicherná,ale zamilovaná.Dnes mám stále svoju štastnú rodinu.

budko

lebo velmi zalezi kolko spolu chodite....po case mozno zamilovanost vyprcha...a stalo sa ti to uz niekedy pred tym?????pokial je to prvy krat tak si sa vytrestala sama...

xperience

to je zvlastne ty dokazes povedat ze ho milujes a pritom si ho podviedla so spoluziakom tak to je na hlavu ... a rozmyslala si aj nad tym keby sa to stalo tebe ???s toho vypliva co nechces aby druhi robili tebe tak ty to nerob im .... tak prajem good luck

alina

vsetci co pisete: ,,podviedla som priatela a velmi ho milujem..." ste riadny jbnuty ludia a neviete nic o laske, keby ste niekoho naozaj LUBILI, nedokazali by ste ho podviest.. Vsetko je len vasa NEVYZRETOST, a nie ste pripraveny na vztah, o tomto laska nie je, ze sa clovek opije-je povolnejsi a hned skonci v posteli s inym.. na alkohol a ine drogy sa nemozeme vyhovarat donekonecna, problem je len v nasom vnutri. Hadam to vekom a skusenostami pochopite ako som pochopila aj ja.. a to mam len 17 :) drzim palce a ked lubite, najprv si 2krat premyslite a az potom konajte.