Nesumernost tela

Príspevok v téme: Nesumernost tela
alienea

Chcela by som sa poradit ohladne jednej veci, ako je mozne ze moje telo je tak stavane, ze od polky pasa nedokaze pribrat nai gram tuku. nohy a zadok tam mam norlalne tuk, ale ruky mam ako z koncentraku, strasne mi vidno rebra a prsia nemam vobec, no som proste hore hrozne chuducka a dole tak normalne. a nie je to tym ze vazim malo, lebo aj ked som vazila ovela viac, tak sa to nemenilo. proste vzdy priberiem len na dolnej casti tela. Okrem toho ze je to neprijemne, ze nemozem nosit bluzky a kabaty a toho ze sa citim kvoli tomu zle, tak ma trapi ci v tom nie je nejaky zdravotny problem. Mam 21 rokov a postava sa mi v hornej casti nezmenila asi tak od desiatich rokov. Chcem vas poprosit o radu, co by sa s tym dalo robit.dakujem

mer7

Je normalne, ze zeny- niektore typy postav ako tvoja su hore chudsie ako dole. Skus trocha pribrat, ak vazis malo. Radim ti cvič na hornú časť tela, rob kliky, posilnuj chrbat a celu hornu cast tela. Hlavne biceps, prsne svaly, brusne a chrbtove.

alienea

potrebovala by som s tym nieco robit, lebo neviem ci nemam kvoli tomu poroblemy s jedlom, pretoze sa bojim jest, pretoze nechcem aby sa moja nesumernost zvyraznovala, ked priberime, len dole a tak malo jem

alienea

no ono nejde len o prsia, ide o to ze nemam tuk ani na rukach ani na bruchu ani gram a potom zrazu akoby ine telo dole od pasa tuk mam. a pride mi to cudne.nejake podozrive, proste hore kost a koza , dole normalne, mozno trosku viac ako by bolo treba.

vecernica

AK sa ti nevyvyjaju prsia, moze ist o hormonalnu poruchu.Skus navtivit endokrinologa.Cvicenie ,plavanie by ti nepomohlo?Pravdepodobne to moze byt aj genetika po rodicoch.Inak ved to nie je zla postava.Mojmu priatelovy sa paci taky typ tak nemaj komplexy.Ja mam zas opacny problem:) Vsetky bluzky su mi tesne. Tiez to je problem.Nie som zastankyna plastiky prs, ale aj to je risenie.