Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

gabi000

ahojte, po psmich dňoch bolistí hlavy mám teraz hnusné tlaky v lavej polovicy (tvarovej časti) hlavy až ucha. Neviete či aj to môžu byť nervy??? Zas sa bojim či nemam mozg. prihody....jaj tie moje strachy....Strašne sa bojim...

mižu

ahoj leaaa,mozem sa ta spytat ze co mam robit ked v noci neviem zaspat???bojim sa ze to moje telo uz nezvladne.dakujem

leaaa

matus nic neochrnies ani nic sa ti nestane proste ked ta to chyti povedz si klud to je prejav mojej choroby ona ma nuti mysliet ,ze umriem atd ..a lahnut do postele a to potom prejde ,lebo ked clovek zacne viac rozmyslat panika sa zvysuje a zase sa len udrziava a pekne parazituje na cloveku ..treba si ju menej vsimat a ked pride tak pride nestresovat uvedomit si ze to je prejav choroby panickej poruchy ,uzkosti a ze inu chorobu clovek nema treba si uvedomit ,ze uzkosti a panika cloveka pohanaju aby si namyslal nejake choroby preto si z toho netreba nic robit ked to na cloveka pride netreba jej prikladat velky vyznam nepisat o nej nevenovat jej zaujem nech pali do pice..cim viac sa venuje zaujem uzkosti a panike cim viac si v panike ci uzkosti namysla nejake choroy ze dostanem porazku ,umrem noha ruka ma boli tak tym viac si tie uzkosti a paniku rozsiruje a choroba sa rozrasta generalizuje sa....niekedy je to tazke nevenovat jej zaujem ked pride a nestresovat preto niektori ludia potrebuju lieky aby to dokazali ...

leaaa

matus magnezium je celkovo na ukludnenie plus B6 proste je to na nervy ...no na zaciatku liecby som mala uzkosti zvysene aj paniku triasla som sa ako stary bycikel vsetko sa triaslo aj pery sa mi triasli ,ale som typ cloveka co vydrzi poviem si ,ze bude lepsie a hotovo a trasiem sa dalej ...no a bilo mi srdce zaludok mi stahovalo ako to pri uzskoti byva potom to preslo ...je to o nieco lepsie moja liecba bude dost dlha kedze to mam 15 rokov...dnes som si hodila 225mg Alventy venlafaxinu navysila som si davku tak som zvedava co to urobi predtym mi to sposobilo tlaky uzivala som ho 2 tyzdne a mala som kruty menzes no ,ale skusim to este raz ...neziaduce ucinky mam lakanie to mi leze na nervy ,ale po pridani sulpiridu sa to lakanie aj agorafobia o dost stiahla no len uvidim co urobi to navysenie ....ja by som uzivala aj 10 tabletiek mne je jedno len nech mi je okej ...z tabletiek strachy nemam ako tu niektori pisu ,ze budem na tabletkach a blabla a coo ked bude na tabletkach nic sa nestane no co preboha ci umre na tabletkach ci bez ved neni to jedno ...a nepoznam stareho cloveka co neni na tabletkach uz skoro aj vsetci mlady su ..ci umrem s tabletkou ci bez je to stale to iste ..proste ked mi nieco chyba musim si dodat tabletkov nie kazdy ma vsetkeho dostatok ..kopec ludi lietaju po svete co by mali uzivat lieky ,ale neuzivaju ani nikdy neboli u psychiatra a potom sposobuju havarie su stale nasrany na cely svet a otravuju vzduch tym svojim spravanim ...a ani za nic nepojde k lekarovi ved kej aj citam prispevky na tomto fore normalne uz clovek vidi podla stylu pisania a co pise ,ze kto by potreboval lieky ,ale darmo kazdy si je strojcom svojho stastia ...

mižu

ahojte kto mi napise ze kto najvdlchsie nespal od pan poruchy??ja nespim uz 3noc a strasne sa bojom aby to moje telo zvledlo.dakujem.

mižu

ahojte vsetci.ludia pomooooooooooooc zas ma chytila ta skurvena panika a uskosty uz tretiu noc som ani len oka nezazmurila a neskutocne stavy mam.a tak som sa tesila ze uz je vsetko ok az kym som sa neprepracovala v praci a bolo to tu znovu,strasne sa bojim ze tu nespavost mi nezvladne srdce,boze ludia mam taky strach,chcem uz konecne poriadne spat a vyspat sa do ruzova.

Matus111491

leaaa

Môžem sa spýtať ako ti bolo na začiatku liečby zle? Resp. ako sa to zhoršenie prejavovalo? Veď ja to tiež tak beriem. koľko ľudí berie lieky celý život. Ak by to bolo nutné, nemám problém sa k nim pridať. Inak výborný postoj. Vlastne máš pravdu, len by som z mojho pohľadu podotkol, že planétu troška viac zničíme a potom to prenecháme ďalším generáciam :D

zuzanakur

Ja mávam podobné stavy. Najmä na celej pravej strane hlavy. Niekedy si myslím, že na pravú polovicu ochrniem a to mávam aj niekedy aj na pravej nohe. Taktiež ma občas začne tak pálivo svrbieť hruď. Doktor povedal, že je to z psychiky. Vraj napravo v mozu vpredu sú nejaké centrá, ktoré majú čoto dočinenia so serotonínom.

leaaa

Zaberá to magnézium? Po pravde som ešte o ňom v súvislosti s úzkosťami nepočul :) Šiel by som si ho zohnať...

leaaa

zuzana ja mam tlaky do oci a mam z psychiky problem aj s krcnou chrbticou a rozmazane videnie ....tiez uzivam magnezium v tabletach a zvyknem aj B forte uzivat dost ma ukludni k tomu tu Alventu a sulbirid

zuzanakur

soory, ale ja sa bez liekov nikam nedostanem, hlavne preo, že to mam každy den a byt len v posteli to nieje moj styl...ja takto trpim rok, je mi hrozne biedne ziadne diazepami, ani atarxy mi na to nepomahaju, upadla som kvoli tej tetanii do depresie, a mam uz aj uzkosti a PP, tak ako neviem, idem asi zaktra za psychosom nech mi da lieky, tako sa žiť neda, určite nie,hovorim že ja krče nemavam skor take že by zovrie nohu take napetie v nej mam alebo v krku a hlave, na hrudi brnenie. mravcenie, trnutie, najhorsie fakt hlava, a ked mi je na mdloby a tak

gabi000

Včera som sa rozprávala s kamoškinym znýmym - psychiatrom, a ten mi povedal, že pp aj tetania idú "ruka v rukáve" spolu a dá sa toho zbaviť aj bez liekov. Treba vraj úplne ingorovať všetky negatívne pocity, treba chodiť každý deň na prechádzky aj ked nevládzem a neustále sa niečim zamestnávať. A vraj to prejde. No ja neviem či má pravdu alebo nie, no skúšam to, pretože AD neberiem a lexaurin chcem vysadiť.