NA ZBLAZNENIE

Príspevok v téme: NA ZBLAZNENIE
niiic

neviete prosim ako donutit psychicky choreho cloveka aby sa isiel dat liecit? je to tazke, ja viem, a mozno nie som ta prava, kto by to mal urobit, ale zatial neviem o nikom blizkom, kto by na to mal... problem je ze moja mama je cim dalej tym viac sibnuta (nie nadavka) a nikomu neveri, proste ma vela symptomov...podla viacerych ludi by potrebovala odbornu pomoc, lenze nikto z nasej rodiny si to nechce pripustit... uz nevladzem takto dalej, kazdy den stresy, pomaly ja potrebujem navstivit psychologa...

cica

nic nie je horsie ako ked sa rodina distancuje a nechce alebo zakryva problem,treba to riesit jednoznacne,vyhladat poradne na nete opytat sa odbornikov ,alebo skus za svojim obvodakom len o radu,neviem ci je mozne niekoho poslat na psychiatriu,bez jeho vole...na to su doktori,ktori ti poradia

mirka283

neviem kto písal tento príspevok ale nemôžem sa zbaviť pocitu že niekto z mojej rodiny.. pretože text toho príspevku presne, dokonca presne do bodky, sedí na moju matku.. je to veľká náhoda. nikdy som si nemyslela, že na svete existuje ešte niekto kto má takéto problémy s matkou, ako ja.. to je proste k zblázneniu, nedá sa to vydržať a za chvíľu celá rodina kvôli nej skončíme na psychiatrii.. pretože takto to už ďalej nejde..

okina

chod sa poradit s jej obvodnou lekarkou a nech poradi aj ona, urcite ma nejake skusenosti. Psych. cloveku tazko niekedy vysvetlis, ze je psychicky chory.