Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktore auto je dobre pre zaciatocnika?

Príspevok v téme: Ktore auto je dobre pre zaciatocnika?
anka

Dobry vecer, je to trochu odveci tema. Mam uz 14 rokov vodicak a dlho som sa nevedela odhodlat soferovat, skratka mam z toho strach. Kedze vsak prakticky auto potrebujem, kvoli rodine i nakupom, rozhodla som sa, ze si auto kupim. Ktore podla vas sa lahko soferuje i neskusenemu vodicovi? chcela som taky maly dzipik, Jimny, ale neviem ci ho zvladnem.

placho

odporucil by som mozno navstevu velkeho autobazaru, prezrel si ponuku aut, ceny, vybavy a poradil sa s predajcom. Zakladom je vediet rozpocet a ucel na ktory ma byt auto urcene. Osobne sa mi osvedcilo dat zaciatocnikovi velke a mozno starsie auto z dvoch dvodov: S velkym sa nauci jazdit, parkovat a celkovo si bude istejsi no a ked ho pri parkovani obucha tak sa nic nestane a nebude mat taky pocit viny.

0vecka

inak preco si nekupite radsej nove? ak sa do toho nevyznate tak vas okaslu. navyse ojazdene cojaviem po 150 000 km je uz loteria a skor ci neskor zostanete niekde vysiet.

sonicka_sov

ja mam taketo uz roky, kupili mi ho synovia a som spokojna :D vobec ziadny problem som s nim nemala, uprimne v autach sa tiez vobec nevyznam....ale tie male auta byvaju vacsinou v poho aaaauto. sk/suzuki/swift.html

Matyo

Nejaký starší benzínový Japonec - Toyota, Mazda, Honda alebo trebárs aj obyčajnú Fabiu, nezáleží ani tak na značke, ale stave toho vehiklu, teda kupujte si auto vždy s niekým kto tomu aspoň trochu rozumie, aby ste nekúpili mačku vo vreci ;-)

NemamMeno

Skús sa pozrieť aj na Kia Rio, nedavno som si kupoval aj ja svoje prvé auto a nakoniec som si kúpil Kia Rio r.v. 2006. Zatial môžem povedať že ako prvé auto je skvelé. Malé, v dostupnej cene sa dá zohnať aj so super výbavou (parkovacie senzory, ABS, ESP, atd.) Vlastne skoro vsetko co dnesne moderne auta ponúkajú.
Je pekné aj dizajnovo ako z vonku tak aj z vnútra a nato že to je malé auto ma celkom aj dosť priestoru vnútri. Ja mám 2 metre a zmestim sa za volant v pohode a este zamna sadne niekto mensi (cca 160-170cm :-D). Taktiež na benzín celkom nizka spotreba (y)

1autooooo

Tak v autách sa dosť vyznám,je to aj moje zamestnanie.
1.) Ak budeš jazdiť menej (asi do 20 000 km za rok) tak určite nie diesel.To treba benzín.
2.)Ďalej by auto nemalo byť príliš veľké.Ideálna je Fabia alebo nijaké podobnej veľkosti a určite nie combi.
3.)Mala by si si dať spraviť parkovacie senzory (minimálne vzadu).
4.)Auto by nemalo byť príliš drahé.Ideálne sú značky (Škoda,VW,Seat,Renault,Dacia,Peugeot).
5.)Keď máš už vodičák 14 rokov a ešte stále nejazdís,mala by si si zaplatiť aspoň 10 kondičných jázd v autoškole.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.