Chutí vám semeno? -sex

neskusena

no mne osobne to nerobi nic.ja to prehltnem uplne vsetko a este potom ako sa spravi mu fajcim dalej a on kvici ze uz dost,ale mate pravdu nieje to bohvieako chutne ale zle mi stoho nieje zalezi kto ma aky zaludok

larda

no ono zalezi na vela veciach. ak predtym pil pivo tak je to veru hnusne a smradlave. ale ked pije vacsinou vodu abo dzusy tak to neni zle. podla mna to je aj psychicky blok. clovek musi najprv prekonat svoj strach a potom zisti ze to je ok. nic extra chutne ale ani nic hrozne.

penny28

no prave som si to citala majo, daj vediet... je to tam uplne pravdive ako zatuchlina to kusok smrdi a nieco medzi tým...ako ja to priliz nedavam najavo no moj si uz vsimol ako kus uhnem hlavou a ze vraj mu je to neprijemne... viem ze je to hnusne takto vraviet ale bola by som zvedava ci by to dokazal prehltnut on...

penny28

ta mna kus moc natahuje.. pripomina to zachody, prave vycistene cistiacimi prostriedkami.... nemate nieco proti tomu, lebo jaby som aj rada ale neviem ako ...

majo23

ked ma kocka spravi dam jej pusu a este tam trochu toho ma ta nechuti to ako figaro ale ani tak zle aby ma stoho natahovalo.larda ma pravdu tak nejak.