Problem pri prvom vniknuti

Príspevok v téme: Problem pri prvom vniknuti
pingu23

Ahojte mame s priatelom jeden dost velky problem. Mam 20 rokov a chceme sa prvy X pomilovat ale nedari sa nam to. Ked chce moj chlapec do mna vniknut tak je to pre mna velmi bolestive az natolko ze nemozme nikdy pokracovat dalej. A pri tom som uz dost vlhka. Som este panna ako aj moj chlapec.Skuste mi nieco poradit prosim.

evulla

baby dik,skusame aj prstami aj este budeme,dufam ze sa to raz podari.Dufam,ze sa to este nikomu nestalo,ze by sa to nepodarilo nikdy vniknut,hadam raz to vyjde, alebo nie,uz ste sa s tym niekto stretli,ze by sa niekomu nikdy nepodarilo vniknut?

clawqa

moze to mat viacero pricin....bud sa nevies uvolnit(mam na mysli nieco ako vaginizmus-ak vies co to je),alebo mnoho zien ma opacne ulozenu maternicu cize by ste mali skusit iny uhol,alebo prilis silna panenska blana a s tou by mozno spravili kratky proces prsty...skuste to na zaciatok s nimi...pomaly a postupne....

lorelaaai

babyyy tak sa skuste doma trochu pripravit...proste prstami...najprv jeden, potom pridavat...no inak to asi nepojde, len to treba roztiahnut...a pozor pri styku aj na sklon...aj to moze byt problem ak su obaja neskusenii...

evulla

nikto nic???? piste, s tymto mam aj ja problem,a som tiez zufala,ze sa priatelovi do mna nepodari vniknut,ho to omrzi a vykasle sa na mna,lebo by som sa mu uz ani nedivila,ze nema na mna trpezlivost.

aggata

s tymto mam aj ja problem,,strasne ma to boli ked chce do mna vniknut,ani sa nam to este vlastne nepodarilo,lebo vzdy koli mojej bolesti musime skoncit.Tak aj ja by som poprosila o nejake rady. Predohhru mavame dlhu krasne, som strasne mokra,ale aj tak sa do mna nevie dostat. Pomooooc...

bianca 3

jaaj pomoc,aj so mnou sa akurat vcera priatel natrapil,mna to hrozne boleleo a ani sa do mna nedostal,a pri tom je skuseni mali sme dlhu krasnu predohru ale mna to bolelo,bozee uz mam z toho depku,ze ja sa asi nikdy nedokazem uvolnit a otvorit,stalo sa to uz v zivote niekomu vobec????alebo prosim aspon este nejake rady ako teda este na to,uz fakt neviem co sama so sebou som zufala. Vdaka za rady.

lorelaaai

no ja som si tym tiez presla...priatel sa so mnou teda natrapil:D nech ti to skusi najprv spravit jazykom, uvolnis sa a sliny su prirodny lubrikant, takze by to malo ist lepsie...:) alebo mu olizni spicku penisu, nech to ide lepsie:D a potom sa uz len uvolni a mysli na to, ako ho milujes...:) pomalicky von a dnu, stale to pojde hlbsie a hlbsie...nebooj zvladnes:)) drzim palce