epilacia chlpkov nad hornou perou

Príspevok v téme: epilacia chlpkov nad hornou perou
danuska123

ahojte.zacla som si epilot chlpky nad hornou perou pretoze od hormonalnych liekov mi zacali tmavnut a byt viditelne.myslite ze som urobila spravne?nebudu teraz rast este tmavsie a vacsie?nemozem si ich epilovat cely zivot a na laser mi nasi nedaju peniaze mam len 17.alebo to mam skusit aj peroxidom ?...prispievajte prosim co si o tom myslite dakujem:)

mira

Žienky, ak vaše chlpky nevyvolal umely prisun hormonov, davajte si pozor na tvorbu hormonov zo stravy. Ak jedavate mäso, vacia a syry, tieto spôsobujú zvyšenú tvorbu mužských pohlavných hormónov. A druhotné mužské pohlavné znaky u žien.
Náprava trvá dlhší čas, pretože treba vyčistiť i samotné reprodukčné orgány.

melania

ahojte...mam 21 a uz dlho sa trapim s chlpkami nad hornou perou...pouzila som teply vosk, studeny vosk ale vydrzalo to tak cca 10 dni...skuste mi prosim vas poradit aky pripravok by bol este na to vhodny aby som sa ich zbavila aspon na viac ako 2 tyzdne...a na elektricku depilaciu zatial nemam..skuste mi poradit co robit s tymi nepodarenymi chlpkami..dakujem..

danuska123

awojte.no ja si ich epilujem voskom ci co to je.Opilca je to znacka a epilujem si to tak kazde tri tyzdne.a kika ked si ich vytrhavam tak na novo musi vyrast koren toho chlpku nie?cize uff zlakla som sa ze ked budem starsia budem si ich musiet epilovat kazdy druhy tyzden ...

kika453

ahoj..ja sm čitala v jednom casopise a tam bolo ze ked si chlpky vytrhavas tak vobec nebudu hrubsie ani tmavsie.ze vlastne sa to iba tak zda. lebo ten konček chlpku je tusim taky ostrejsi.ale inak nie hrubsie,

tatinka

adulienka hovori dobre, a ked to chces mat este lacnejsie tak si kup jedno balenie a v pohode si to rob doma... ja pouzivam Veet priamo urceny na hornu pernu a je to super...

aduliena

Ahoj Danuska123,

peroxid ti chĺpky nad perou len vysvetlí, takže budú menej viditeľné.
Najlepšie je podľa mňa dať si ich u kozmetičky odstrániť voskom a máš pokoj cca. na mesiac. Nie je to drahé, stojí to 20 až 40sk. A aj zosvetľovanie peroxidom si nechaj robiť odborne u kozmetičky.

dadinka

ahoj, ja ma 21 a skusala som peroxid, bolo to fajn ale potom som skusila eslektricku ihlu....a zlepsilo sa to po par razoch...