Garnier Pure - zabera na vyrazky?

collagen beauty

Mila veika, Collagen Beauty ma cely rad pripravkov, ktore maju specificke urcenie, avsak pouzivanim v praxi sa ukazali aj dalsie pozitivne ucinky. Ked si pozries pri jednotlivych pripravkoch efekty ich pouzitia, zistis ze napr. Collagen Exclusive nie len vyhladzuje vrasky, ale pomohol napr. na stiahnutie pórov, dokonca zlepšil stav očného zákalu a pod.
Collagen Black urceny na osetrovanie vlasov a nechtov je velmi ucinny na liecenie akne, reumatické bolesti kolien, lakťov a ramien sa po dvoch týždňoch zlepšili ... nakolko obsahuje vysoke mnozstvo ucinnych latok napomáha tiež liečeniu kŕčových žíl, popraskaných krvných žiliek... Odporúča sa tiež športovcom a ľuďom, ktorí absolvujú rehabilitáciu. Kolagén, obsiahnutý v géle okrem iného aj napomáha obnovovaniu spojovacieho tkaniva.

collagen

ahoj, ja ti mozem z vlastnej skusenosti doporucit kozmetiku s prirodnym kolagenom, nesposobuje alergie, mam na nu len kladne ohlasy. Pozri si viac na stranke:
www.collagen-beauty.sk

petra v.v.

ja pouzivam tampony garnier len vtedy,ked citim,ze mam mastnejsiu plet a tvori sa mi vyrazka.je to super,su take dost napustene,ale zaberaju.na druhy den je po vyrazke.

hviezda :)

ja si myslim ze najlepsie na plet su lieky....staci ist ku koznej da vam lieky a behom mesiaca nemate skoro ani jednu vyrazku......

ladyd

ja mam tu masku a peeling + gel 3v1 a to je super:-) peknu hladku plet to zanechava, odstranuje cierne bodky...vycisti..som spokojna...

dobra skusenost

garnier pouzivam 2 roky na striedacku s biodermou. myslim, ze je to dobry napad nekydat na tvar stale to iste. bioderma gel modry z lekarne je uzasny. garnier mam cistiaci gel, aj gel maska peeling 3v1, mala som aj pletovu vodu. som spokojna az az. upravila sa mi plet o 100%. podla mna je dolezite pouzivat to rano po zobudeni po umyti zubov a vecer pred spanim. musim to mat 2 krat denne, inak by sa mi tvar zamastila a zaniesla spinou...

matqa

zusanka pls ze to od kolkych dni zacali tietampony zaberat bo do 5 hod. to nefunguje pls asi taq tyzden alebo..pls odpis

monro

Ja som to tiez pouzivala. Mala som snad vsetko, pletovu vodu, kremy, peeling. Jedine co bolo ako tak schopne bol ten washgel.