Milovať dvoch mužov...

Príspevok v téme: Milovať dvoch mužov...
wia

Ahojte, chcem sa s vami podeliť o svoju skúsenosť aktuálnu. Mám partnera, s ktorým som tri roky, z toho dva spolu bývame, teraz sme si kúpili nový spoločný byt. Vieme, že chceme spolu žiť a že to je vážny vzťah. Chcem sa brať a mať dieťa, mám ho hrozne rada, rozumieme si, pomáhame si atď. Lenže... pred dvoma týždňami sme sa proste dajako pohádali a ja som s plačom volala nášmu spoločnému kamarátovi, že aby ma odviezol domov. Odviezol a hodinu v aute počúval moje náreky a držal ma za ruku. Druhý deň sme sa bozkávali. A tretí zas. Odvtedy v tom lietame. On má tiež vzťah, ale nie je v ňom šťastný. Ja mám ale celkom jasno v tom, že chcem žiť s tým mojim pôvodným partnerom a viem, že ktokoľvek by chcel s ním bojovať, tak prehrá. Viem, s kým chcem žiť a prečo. Lenže od toho druhého neviem odísť. Je to aj chemická príťažlivosť, ale je to aj iné. Počúva ma, hodiny sa rozprávame, teším sa strašne z toho vzťahu, hrozne veľa mi dáva. Takže som úúúplne zmagorená a už neviem. Snažím sa od neho odísť a ukončiť to, už 4 dni sa snažíme tváriť rozumne, on mi nechce kaziť vzťah, takže už okolo seba len tak chodíme a voláme si a trápime sa. No proste hroznééééé. Môžte mi niekto povedať, či ste to zažili a ako to dopadlo? Ako sa to dá vyriešiť? Ten druhý je náš spoločný kamarát, takže úplne sa s ním prestať vídať jednoducho nejde. Len prosím žiadne rady tohto typu. Ďakujem za vaše skúsenosti

laco

ej Ludkovia, jak to tu citam a predstavujem si ze som jeden z tych dvoch, a hlavne ten co je uz dlhsie so svojou partnerkou, ktora prave objavuje nieco nove, no je mi doplacu... milujem svoje dievca, a raz som jej to urobil, no uz to vie, a sme este stale spolu, asi 5 r. no bojim sa ze na nu nadabi niekto v kom bude vidiet nieco nepoznane... boh ma opatruj pred takym. mame totiz dynamicky a nie nudny vztah na stastie... :)
thnx

zuzana175

aj ja sa teraz nachadzam v podobnej situacii a som zufala.placem,ked mam opustit toho mojho a aj toho druheho.neviem si uz 2 tyzdne vybrat.pri tom mojom mam istotu, miluje ma,ale ja som v tom druhom objavila,co ma neskutocne pritahuje a chcem to s nim skusit.no stale neviem:(drzim ti palce wia,a ked bude nieco nove,tak sa ozvi.pa

vecernica

podla mna je to ze ste sa spojili dve utrapene duse ,,co im to neklape vo vztahu sa lutuju...nie je to o laske...Ten prvy kupil byt chce svadbu atd a to je dokaz lasky...Toto je poblaznenie (ktore som aj ja mala a chapem ta..)ale pokazis si zivot na nejaku dobu ,kym sa s toho nedostanes...Nemoralizujem,, mne sa po dvojvztahu pokazil .Jedneho dna sa na to pride a prvy ti neodpusti a druhy? ty zistis ze nie je uplne to ono,lebo teraz je super ale nevies aky je v obycajnej realite nemas zaruku.ak mas silu tak to skonci z tym druhym, ak nie tak sa priprav na nasledky svojho rozhodnutia.Oboje je riesenie.Nevera je vedoma vec a aj psychologicka nevera.Laska vo svojich dosledkoch je racionalna,,,a teda aspon aj rozchod je racionalny.

jajusko

Je to normalne a tiez som to zazil. A podla mna nemas absolutne jasno proste si nasla v kamosovi dakoho lepsieho alebo proste sa ti len zda stereotyp zit s jednym muzom. Kazdopadne kao vsetci pisu... rozhodni sa pre jednoho a ja taktiez suhlasimrozhodni sa pre srdiecko... kasli na zivot a na byvanie an eviem... lebo si to budes cely cas vycitat

macik78

zazila som to... jednoho som milovala rozumom, druheho srdcom, vybrala som si rozum no v srdci zostal ten PRAVY a neviem si odpustit ze som sa rozhodla tak ako som sa rozhodla...radim ti - rozum zahod, riad sa srdcom ...

lea

wia, kazdy ta tu bude odsudzovat. kazdy, kto to nezazil. ale ja som to zazila a viem ake je to tazke. cas to vyriesi.

nashira

Neda sa milovat dvoch muzov asi tak ako sa neda sediet na dvoch stolickach.A prestanes az vtedy ked ti bude zo seba na vracanie....a to vies len ty kedy to bude.A jasno urcite nemas inak by sa nestalo co sa stalo...ved aj pises preto ,aby si mala jasnejsie....Neodsudzujem ta Wia ,ale je to na hovno ,ze si to takto poriesila......Ak chces pocut riesenie zastav to a ak sa to neda tak riskujes ....a to uz je tvoja zodpovednost....

guru

Ahoj ja nieco taketo prave prežívam. A vobec neviem co stym. Mojho terajsieho priatela milujem a neviem si bez neho predstavit zivot, ale je tu este jeden priatel - respektivne kamarat jeho lubim tiez a neviem co stym. Piseme si spolu, telefonujeme posielame sms. V zdy sa nanho velmi tesim, mam ho strasne rada a nechcem onho prist a ani on o mna aj ked vie ze mam priatela. Nemozem ho milovat ale milujem ho...