Mam AIDS

sage

deti, tu som, zijem, vypila som snad ani nie pol deci vina. normalne ani necitim. ale super sme sa bavili, u nas rec nikdy nestoji. deti sa pekne popredvadzali, este len hrabeme hracky do kontajnera..... idem ich rychlo uspat, po takom vydaji energie vacsinou lahko usnu. papa, zatial.
no a nashira nedorazila so strudlou. ale apson sa pojedli chlebiky, dobre boli s olivkami.

mentollka

No Milos M ty budes zrejme vtipna osobka :-)
Zas to tu zamrzlo...Mne naskocilo pred hodinou take cervene na monitore ze "systemova prestavka" a ja koza cakam kedy to skonci.Esteze ma napadlo to zavriet a skusit nanovo a ajhla co ste vy pocas mojej "systemovej prestavky" stihli poriesit.ccc!

nellka

A čo angličtina? Už je to lepšie, aký máš z toho pocit?
Mentolka, tak to asi nejako muselo byť, ale aj tak majú tie decká žalúdok, že ich vôbec napadne si to fotiť...Ja som zase neustriehla dnes telku a malá počula čosi o nejakom mŕtvom dieťati, neviem, o čo išlo, ale musím si dávať pozor, lebo ona sa potom nad tým strašne trápi a stále sa vypytuje, ja jej to sice vysvetlím, ale aj tak jej to naďalej chodí po rozume...a niektoré veci sa mi ťažko vysvetľujú, nechcem ľudí škatuľkovať a vždy ma napadne veľa situácii, ako to mohlo byť a prečo sa stalo to a to, len ona má potom z toho guláš v hlave...radšej sa tomu vyhýbam.

nellka

Nashi, do akej neslušnej skupiny sa to radíš? Nejako mi to nedocvaklo.
Malý musí byť zlatý a určite ho to aj baví, keď vidí, ako sa obecenstvo baví:) Detičky sú poriadny herci, škoda, že ten talent sa časom stratí:) Tie moje dve osôbky mi tu každý deň hrajú divadlo, malá kričí"pomóc, pomôž mi!" a tá druhá beží"moja! povedz, čo sa ti stalo?! Bolí ťa niečo?!" A už ju nosí na rukách, zakrýva ju, a ten ustarotený výraz k tomu....a malá potvorka zase úbohý...Ale dnes bola tá menšia potvorka. Asi mala zlý deň, ale mala som chuť ju uložiť na večerný spánok už o piatej, ale vydržala som!!!

nashira

A maly tu hra prave strasidelne divadlo vykrikuje z tmaveho kuta izby na deti take .ze abbbbb d dddd a deti sa smeju a on zas a zas dokola . Vyzera ako kazatel ,ale taky uplne vazny....hahahahaha

nashira

No Nellka tak ja sa radim zvycajne do tej neslusnej skupinky. A sranda je , ze som chcela sem napisat , ze uz aj my ideme ku Sage a nesiem strudlu...chrrrrr. Co by asi povedala teta suseda taka party...hahahahahah. No Mentus to je zivot ...........no stava sa . Ja uz to tak citlivo neberiem to nechcem tym povedat , ze by som si to dokazala natocit na video. No je to ine ked to mas tam na zivo. ...no dobre tak brrrrrrrrr

mentollka

Ja neviem,asi sa obesil tesne pred prichodom deti,ani ja si to neviem predstavit,moja mala by asi z toho zosalela.

nellka

Sage, to je milé prekvapenie, z nejakého super pohostenia si nerob hlavu, sice sa vraví, že je slušnosť ozvať sa aspoň pár dní dopredu, ale možno to neplánovali a zrazu ich napadlo, že sa za tebou zastavia, že ťa potešia...Tak si dobre pokecajte, však im ide o teba, nie o tesco štrudlu:) A ozvi sa, aj motajúca sa:)

nellka

Preboha Mentolka, a to si ho nikto nevšimol, že tam visí, keď chodia ráno ľudia do roboty?! Však dospelí vstávajú do roboty skôr, ako deti do školy...To je tiež nápad...bože, keď si predstavím, že by moje decko čosi také videlo, tak sa mi z toho robí nevoľno...:(