Mam AIDS

sage

a v akych velkostiach mali tie tricka? aj ja by som si jedno kupila, zatial nemam nic ruzove. hrdo by som ho nosila do prace.
ja som dnes kupila malemu tenisky za 3.32€. zajtra idu do telocvicne, teda do velkej haly a vsetky tenisky z minulej sezony su nam nejake kratke :-D

mentollka

Vierka to mate obidve teplotu alebo iba mala? My to tu tusim fakt roznasame cez net.Uz su vsetci chori,aj oteckovia dokonca od nas ochoreli.Ten nas zatial odolava,ale asi to bude tym ze on sa venuje bylinkam. :-)

mentollka

Malej som kupila ruzove tricko a je na nom vpredu napisane :"Najkrajsie dievcatko na svete" Take mile,som rada.Ja sa tak vytesujem z takychto malickosti :-))))

mentollka

A este som bola u nasho masiara,mal nam odlozit kosti pre Azora.A ten na mna krical z dveri ze: podte na tie kosti,prave som ich vykopal!(namiesto vykostil)A ja taka zacudovana ze kde ich preboha vykopal,ci nie na cintorine.Hned som si predstavila ako domov donesiem igelitku kosti a Azor si hned panvovu kost uchmatne alebo bude chodit po dvore s lebkou ako Hamlet.

sage

jeeej, mentus, to si ma potesila s tou starenkou. presne to som chcela. aby si dopriali... aj ja som teraz taka happy.

mentollka

Ja som dnes v CA stretla taku zosuverenu starenku v cinskom obchode,tak chuda obzerala sveter,pekny sivy.A sama pre seba si mrmlala popod nos ze kupit si ho?Ale je drahy (8eur) A ja jej hovorim: len si ho kupte,co budete na sebe setrit,ved si urobte radost.A starej az tak ocka zaziarili :myslite? Tak s nim odcupkala k pokladni taka happy.

sage

ja neviem, preco si ludia robia uspory na pohreb, nech sa staraju pozostali :-)my sme mali susedu, ktora sa umyvala v lavoriku, len aby usetrila a dala detom, pritom aj syn aj dcera boli riadne zamestnani... stale skrblila, co ma clovek z takej staroby. uz je na druhom svete, ale dost mi jej bolo luto, pre to, ako uzkostlivo setrila na sebe, aby dala detom.