Vaginalny orgazmus-tie co ho mali

Príspevok v téme: Vaginalny orgazmus-tie co ho mali
alala

Ja viem, ze tu tato tema uz je ale prosim vas poradte mi.S priatelom sa velmi lubime a chodime 2,5 roka a este som nemala vaginalny orgazmus.Napiste mi sem prosim tie co ho mali nejake podrobnosti, ze pri akej polohe,ci pri rychlom/pomalom sexe,ci hlboko a tak.viem ze su to intimne veci, ale mozno sa inspirujem a budem ho aj ja mat.dakujem:)

wendy

vela dievcat ho dosiahne ked je hore teda na nom,ale mne sa celkom dari aj ked je on na mne a robi to pomaly, lebo rychlo mi to je neprijemne...ale skusaj prides na to sama ako ti je najlepsie

vecernica

je to o psychike,,a nie o polohe.Ale inak ,,nie je to nieco viac,,,,ak by si si myslela,,,je taky hlbsi,,ale ze by bol lepsi sa neda povedat.S niektorym muzom to ide a inym nie..ale nemusis ,,tak strasne o to sa snazit,,,o nic extra zas nejde..

zuzana175

ja som ho dostala pomocou prstov.ale ked sme sa zacali milovat,tak sa mi osvedcilo to,ze ked nie je uplne hlboko,ale je tesne na krajicku vchodu a tam..neviem,ci si ma pochopila

mia

ahojky...
no neviem pri akej polohe som ho dosiahla, ale jedno viem isto, milujem, ke´d partner do mňa vnikne úúplne hlboko a vtedy to prííde....