Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

oli

Máš pravdu Navy že tých enzýmov nie je veľký výber.Minulý rok som užívala od firmy mutivitamins a stihla som aj od RNG,potom už obchody rušil.Inak ale pomohli mi tie enzýmy aj na priedušky.Aspoň raz do roka je dobre si urobiť enzýmovú kúru aspoň 3mesiace.

Navy

Mám tu skvelého zástupcu, ktorému ilúzia pomútila rozum. Ale je ľahko odhaliteľný, takže nemusím dementovať.

Navy

Niekto si rád robí prdel z ľudí, hlavne zo mňa. Ani ho za to neplatím, a robí mi tu reklamu. No nie je zlatý?

+-+-+

To je neuveriteľné !!! Tak AD, kde je dokazany ucinok, kde su robene studie za mimoriadne tvrdych podmienok su podla navy a spol. nanič, nepomahaju...!!!ale produkty nim propagovane, na ktore si este robi reklamu zatočia so vsetkym a vyliecia kazdemu a vsetko...je mi z vas na zvracanie..je tu uplne jasne ukazane o co vam ide..o prachy, o provizie, ale bez rizika..lebo vy na rozdiel od doktorov neliecite, nemate za zdravie ludi ziadnu zodpovednost, ale peniazky sa pekne hrnu, nie ?..je to smutne..a ak mate v tele aspon trosku ucty a charakteru, tak tu masku "nezistnych humanistov" by ste mali dat dole..