Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

RNG

Ja osobne som vybral uz 2 flasky zeolitov a to vobec netrpim depresiami(aspon si tak nahovaram, uspesne)
Pocas zivota sa v cloveku nazbieraju rozne toxiny a nakoniec nosim si ich aj vo vlastnych ustach, takze to malo definitivner vyznam aj pre mna.
A moja praca je v tazkom priemysle, tj toxinov mam okolo seba az privela.
Tiez beriem obcas dobru zelenu zmes(35 zlozkovu), predtym som bral len chlorellu.
Jedneho casu som skusil aj chelaciu EDTA(625 mg denne) na odstranenie mineralov zabudovanych do nanosov v cievach.

Parkrat mi zena urobila natierku z cilantra
(pesto, obsah: cilantro, cesnak, kokosovy a olivovy olej a tekvicove alebo piniove jadierka, sol a korenie)

Navy

Zefíre, neskúsiš aspoň zeolit? Ten predávajú aj v Česku.

Imro, Ty si investoval do testovania Naltrexonu možno aj 15000Sk. Ako teraz vnímaš dianie ohľadom ortuť detox?

milan30

Som si len tak pozrel reklamu vľavo ze: Psychoterapia sro a ze jedno sedenie nehradene poistovnou 250eur. Oni snad nie su normalni.

Navy

00001. To sú keci. Treba prestať uvažovať o tom, čo sa stalo, a začať nový život. Od začiatku. Zožierať sa tým, čo sa stalo, ešte nikomu nepomohlo.

nellka

00001- prečítaj si to po sebe ešte raz..."viem, prečo ich mám, len bohužiaľ čas sa nedá vrátiť späť, takže s tým už nič nemôžem spraviť...." PRESNE! Nič s tým už nemôžeš spraviť- máš na výber- trápiť sa celý život nad niečím, čo už nemôžeš zmeniť a prehliadať všetko to, čo ti ešte život ponúka...alebo začať konečne žiť, spomienky tu budú stále, ale nedovoľ im, aby ti ničili prítomnosť a budúcnosť. Nájdi v sebe tú silu to prekonať- raz a navždy! Odborná pomoc je nevyhnutná/myslím v tvojom prípade/, ale neprijímaj ju pasívne- tú väčšiu časť práce budeš musieť odviesť ty.Bez teba to nepôjde, nevzdávaj sa, žiadny človek na svete nie je nepotrebný! Sebaľútosť ešte nikoho nezachránila, aj keď je to ľudské, robí to každý, ale nemalo by to byť zmyslom tvojho života, zamýšľať sa nad tým, čo sa ti stalo a plakať nad svojím zničeným životom...Vždy je tu predsa budúcnosť a tá nemusí byť zničená, pokiaľ to budeš chcieť...Je to ťažké, ale určite sa to dá. Tak to skús!:)

Navy

Ochjoj, ja nie som typ, ktorého by niečo urazilo. Hlúposti ma dokážu občas nasrať, ale väčšinou len na pár sekúnd, pretože nemám záujem si znepríjemňovať život. Jedno mi je, ak moje príspevky o toxicite niektorých nezaujímajú, a niektorých dokonca iritujú. Pre mňa je podstatné to, že niekoho môžu zaujať.

00001

ja viem prečo ich mám, len bohužiaľ čas sa nedá vrátiť takže s tým už nič nemôžem spraviť... mám zničený život a už ma nič nečaká, ja už nemám žiadnu budúcnosť...