Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

TosHo

Mala by som pouvažovať o tých antidepresívach. Nie je nič lepšie na depresie. Alebo môžeš čakať, kým to prejde. Ale to by som ti neodporúčal.

Navy

Kvasinka Candida vyměšuje jedy, které ničí buňky, přičemž tělo se brání zánětem, dále chemické deriváty poškozující psychiku a přetěžující imunitní systém (zejména lymfatické uzliny, kde se pak tvoří nádory). Toxické látky se vylučují mj. kůží, což způsobuje různá její poškození a změny, zaplavují také mozek a způsobují bolesti hlavy, únavu, deprese.

elesar

NAVI...ja dovod svojich depresii asi poznam, len s tym akosi zatial neviem nic urobit. no a kym to budem vediet, radsej si dam sjw, prip. 5-htp ako syntetiku... teda ak ju nebudem potrebovat.

RNG

navy, skoda, Povodne bol SAM-e uvedeny na osteoartritidu ako zmiernovac bolesti, neskor na mozgove procesy a podporu cinnosti pecene.Uz som sa zaradoval, ze je dalsi dovod.....
Nuz takze zostavam pri lacnom doma pestovanom cilantre(koriander).
Je to velmi cenna zelenina s obsahom roznych vitaminov a mineralov okrem detoxifikacie.

Najčítanejšie články