ma ten vztah sancu?:(

Príspevok v téme: ma ten vztah sancu?:(
kikusiik

moj priatel je z trencina a ja zo ziliny.chodime na tu istu strednu skolu v ziline on byva u mna cize zataial je to idealne..ale tento rok koncime on ide do ceska a ja na skolu na slovensku.myslite ze ma ten vztah buducnost ked on sa bude asi raz mesacne vracat domov do trencina a ja do ziliny?asi nie vsak:( mam sa vykaslat na skolu a ist s nim do prahy?strasne ho milujem sme spolu rok a pol a nechcem ho stratit!!!

peha

preco sa neprisposobi on a nestuduje na Slovensku? Nenechavaj skolu kvoli chalanovi, bola by to velka chyba, ak prerusis studium tak sa nemusis uz vratit, nebude sa ti chciet.

maliena

mam jednu znamu, ktora chodila so svojim terajsim muzom este na steed. skole , ona chodila do prahy, on zostal doma na VS...do teraz maju pekne manzelstvo a to su uz spolu vyse 20 rokov.
Ale v kazdom pripade chod na svoju VS, alebo na hocijaku, ale nezabudni na svoje vzdelanie.
To by sa ti nemusela taka obeta vyplatit. Chlapi si nevazia obety.

rozmyslaj striezvo

laska je laska ale nepodriaduj svoj zivot nej,aby si to nelutovala v buducnosti.bud by som si vybavila skolu v cechach, aby ste boli aspon blizsie, alebo by som chodila na skolu na Slovensko,a dohodla sa s priatelom ako casto sa budete vidat-raz by prisiel on raz ty.a prazdnin budes mat dost.btw aj on ide studovat?

[zruseny12]

no ja by som na Tvojom mieste este urobila tu skolu ked mas sancu chodit do skoly,sak budete spolu aspon raz do mesiaca,a aspon sa Vam vztah upevni,alebo naopak,lebo ked nechas skolu koli nemu a vztah sa Vam raz rozpadne,tak si budes vycitat a aj jemu,ze koli nemu si nechala skolu.Viem to podla seba,tiez som mala ist dalej do skoly,ex bol na vojne a ked som uz skoncila achcela ist dalej do skoly tak mi povedal,ze nechce aby som sla do skoly,ze 2roky je dlha doba...tak som nesla sla som za nim...a aj tak ma potom nechal koli inej a dokonca aj z dietatom,a najhorsie bolo,ze este aj jeho matka mi vyhadzovala na oci,ze som hlupa slovenka,a pritom som skolu nechala len koli jej synovi.tak jasne,ze ma to velmi mrzelo...ved ked sa mate radi,tak by Vam to malo vydrzat,teraz vela zien a uz aj z detmi su doma a chlapi chodia po CZ za pracou.

skusenost

Ak ho milujes a chces byt s nim chod s nim .Vztah na dialku nieje pre tych co chcu ostat spolu.Keby ste neboli spolu nemate spolocne starosti a radosti.Skoly su aj v Prahe ,alebo si rok daj pauzu a pracuj.Ak je to skutocna laska stoji to za to .