Rozchod /ako to prekonat/

Príspevok v téme: Rozchod /ako to prekonat/
lucy13

Ahojte
Pred vyse mesiacom som sa rozisla po 2rokoch pekneho vztahu.
Zistila som,ze ma podviedol, travil vela casu na nete, pokeci a tak, mal tajny nick o ktorom som sa dozvedela po pol roku, nahodou. vypisoval si s babami, posielal fotky a nakoniec sa stretol a podviedol a mozno nie raz...to sa uz nedozviem
prisla som na to nahodou,zatlkal do poslednej chvile,do oci mi povedal,ze ma ciste svedomie voci mne a bla bla
Viem,ze cas uz nevratim a bol to obrovsky sok ked zijete v peknom vztahu, teraz viem,ze aj s pretvarkou, nikdy by vas taka vec nenapadla a pride to ako blesk z jasneho neba a rovno v skuskovom obdobi..
Snazim sa s tym vyrovnat,ze to tak malo byt a radsej sa to dozvediet teraz ako v manzelstve,ale niekedy to je velmi tazke...zabudnut na to pekne a uvedomit si ze som bola asi s riadnym chrapunom.
najst nejaky zmysel, zbavit sa pocitu samoty a vediet sa tesit z malickosti
kazda rada pomoze
dakujem

blondula

kedze je to tema uz 3 roky po "zaruke" tak si uz asi aj uplne zabudla a mozno mas aj noveho priatela :DD sa cudujem,ze taka stara tema sa tu objavila :DDD

terezka87

mila lucy,

ked som si precitala,co si napisala,mala som chvilu pocit,ako keby som to pisala ja.no len s tym rozdielom,ze moj vztah bol dlhsi a posledne roky uz ani pekny nebol :(
no ja som v nom "v mene lasky" zotrvavala.az doteraz,ked som sa dozvedela neprijemnu pravdu. velmi malo z predchadzajucich prispevkov ti dalo nejaku konkretnu radu,tak si dovolim ti nieco poradit ja:
HUDBA - zmen si playlist v mp3 playeri. vyber si vesele pesnicky,ktore ti zlepsia naladu. vyvaruj sa pesniciek,ktore ti ho akokolvek pripominaju a zdaleka sa vyhybaj lovesongom a sladakom.
AKTIVITY - zacni sportovat. pri pohybe sa uvolnuje hormon stastia, endorfin. dalsou vyhodou je,ze sa ti zlepsi sebavedomie a urobis aj nieco pre svoje zdravie.skus zumbu,alebo za seba mozem odporucit muay thai,thajsky box :) alebo chod behat,precistis si pri tom vyborne hlavu.
NEBUD SAMA - zavolaj kamaratkam,ktore si dlho nevidela.ozvi sa starym znamym,na ktorych si pocas vztahu nemala tolko casu.zorganizuj vylet,alebo chod na dovolenku s kamaratkou,ktora ta chape a dobre si rozumiete.
INSPIRUJ SA NOVYM - precitaj si knihu,pozeraj filmy,vybehni za kulturou do divadla,alebo kina,spoznavaj nove miesta.doprajes si tak nove vnemy,ktore zamestnaju tvoju mysel niecim inym,ako uvahami o ex a rozchode.
MYSLI POZITIVNE - aj ked sa momentalne asi citis uplne mizerne,skus vzdy cierne myslienky zahnat tym,ze si sama sebe pripomenies,ze to je len docasny stav,ktory casom pominie. toto je klise, ktore ma vzdy viedlo rozpalit dozerava a vytocit, ked mi ho niekto povedal... ale je to pravda :) proste to vezmi ako vedcami overeny fakt a zacni sa tesit na to,co pride. ked budes mysliet negativne,budes pritahovat negativnych ludi a neprijemne situacie.a to predsa nechces :) ty chces,aby ti bolo lepsie a musis preto aj nieco spravit.zacni sama od seba - zamysli sa nad svojim zivotom. vytyc si nove ciele,urob si "to do list",naplanuj si,ako tie ciele splnis a ked sa po nejakom case obzries spat,zdvihne ti to naladu a sebavedomie,ked zistis,co vsetko si zvladla.

par teplych slov na zaver - hlavu maj vzdy hore, pretoze, ak ta nevedel milovat,nezasluzi si ta a preto si urobila dobre,ze si sa s nim rozisla. tiez si momentalne prechadzam rozchodovym peklickom,ale verim,ze to prekonam,lebo chcem. motivuju ma moji kamarati a rodina. prajem ti,aby si si co najskor uvedomila,ze chces byt stastna a popracujes na tom :)))

Ca

Rozchod

ahoj. ja sice nemam nijaku radu, len som chcela spomenut, moja kamoska mala tiez takeho debila. pisaval aj jej mame atd a ked sa jej raz takto zasa vyhrazal tak mu dala najavo ze jej je to totalne fuk, ze jej na tom nezalezi, nech povie komu chce a on s tym vtedy skoncil..

rozchod

Ahojte, pridam problem z trosku ineho sudka, ale tiez tykajuci sa prekonania rozchodu. Byvaly priatel sa nevie vysporiadat s nasim rozchodom. Stale ma nejakym sposobom kontaktuje a vyhraza sa, ze mi znici zivot. Ze pouzije urcite intimne informacie na moje zdiskreditovanie. Potrebuje vo mne vzbudzovat strach. Kde mam istotu, ze to neurobi? Da sa to nejako zastavit? Mate s tym niekto skusenosti? Dakujem.

micka25

Aj ja som sa zalubila a uz to skoncilo som smutna, ale zivot ma pre naspripravene zrejme nieco lepsie...nikdy som neverila virtualnemu svetu, no na nom som spoznala cloveka do ktoreho som sa zalubila a on tvrdil ze je zalubeny tiez no tak ako lahko sa on na mna vykaslal tak sa na mna este nikto nevykaslal...aj som mu pisala cim som sa asi uplne zhodila ale ja som sa zalubila on mi stale rozpraval ako je zalubeny a ja som bola skor ta ktora to brzdila a teraz ja trpim a on ma lahko nechal netrvalo to sice dlho ale zalubila som sa a po trapeni ktorym som si uz presla som myslela ze je ten pravy....aj sme sa milovali a asi to bola riadna chyba....prosim odpiste mi niekto je mi smutno

ShaulaThalit

Myslim si, ze si za vodou, ked si to povedala tak ako to je. Mnohe po takejto skusenosti sa tyraju otazkami ze preco sa to stalo a obvinuju seba same, ze je to ich vina. Nie, pri takejto situacii je nad slnko jasne, ze sme zamilovane do chlapa postihnuteho... cim, to radsej nebudem uvadzat, lebo by mi dali znova BAN.

Bud rada, ze si od takeho chlapika prec a zazelaj mu vela krasnych sexualnych skusenosti cez pokec maniu.

chrobak28

je to naozaj tazke. stalo sa mi to iste ako jumpykovi. som v zahranici a sama. boli sme spolu 5 a pol roka a on ma uz nemiluje. spolu sme zacali zit pred tromi rokmi v irsku a vsetko bolo fajn,no nie dlho. uz viac ako dva roky sa rozchadzame a ja ho nedokazem opustit. dostala som novu pracu,ale chcem ist domov,lebo sama tu nevydrzim. doma ma maju vsetci radi a ja zijem s clovekom,ktoremu som lahostajna. len keby ma to tak nebolelo,lebo ja ho velmi milujem.

jumpyk

no poviem vam baby,ze mate uplnu pravdu,ja som sa vcera rozysiel s priatelkou po 8 rokoch,je to velikanska bolest,neviem si predstavit zivot bez nej,ani jeden jediny den,nic sa nestalo,nikto nikoho nepodvidol,proste ta laska z jej strany opadla,tak najlepsie sme spravili,ze sa to ukoncilo,velmi to boli a este dlho aj bude,ja som chalan slusne vychovany, niesom ako ostatny,v zivote som ju nepodviedol a miloval som ju do poslednej chvile,asi to tak muselo byt,a je mi hrozne,dnes som bol uz 5 krat vonku,tam mi je najlepsie,na cerstvom vzduchu,doma je to na zblaznenie,a velmi sa bojim pocitu,ake to bude,ked po nejakej dobe vstupi niekto do mojho srdiecka,ci to bude lepsie,ci budem stastnejsi,po tak dlhom case je tazke zvykat si na niekoho ineho,no len dufam ze uz to bude ta prava,ale bol to velmi krasny vztah,a odkedy sme spolu odisli do zahranicia,tak odvtedy to uz nebolo ono,a ja najlepsie spravim,ze pojdem spat na SK,lebo v samote sa sam utapat,to zazit nechcem,chcem byt s rodinou a kamaratmi,ktory mi podaju pomocnu ruku,ale hovorim,pocity si velmi zle,dufam ze to coskoro prejde

lucy13

Lucina ja to mam opacne my sme to skusili cez pokec a mozem povedat,ze bol pre mna ten pravy,zial nevyslo to.obvinoval ma z veci co som nerobila vsetko mu vadilo..aka som..uz ma nemiloval taku aka som nenavidel to aka som..velmi som sa sklamala a viem,ze ked som mu povedala pravdu z mojej minulosti urobila som iba chybu.Uz som nemusela robit nic aby si sam namyslal a neveril mi.Skoncil to on ja som napriek vsetkemu nedokazala a nemohla.Myslim,ze urobil dobre inak by to bolo horsie.Hoci to teraz velmi boli ja verim,ze raz mu budem vdacna za vsetko co mi dal a urobil.nezabudni ten pravy ta nenecha odist NIKDY