Chcem mať pekné a jasné očká..

Príspevok v téme: Chcem mať pekné a jasné očká..
sisiiiiiiiinka

Ahojte.Nosím kontaktné šošovky a v poslednom čase sa mi zdá,že mi spôsobujú kruhy pod očami a celkovo unavený výzor-hlavne očká.Nemám pekné jasné bielka,ale sú také chabé,unavené..proste moje oči nevyzerajú pekne,ani tvár.Pôsobím unaveno.Je to možno aj tým,že ich mám dlho v oku.Rozhodla som sa ich vybrať vždy po škole.Ale možno mi to spôsobuje aj to,že sa dosť silno malujem a napríklad tie oči môžu byť citlivé na špirálu alebo ceruzku.Prosím poraďte mi neaké vhodné malovatka,ktoré sú na citlivé očká..hlavne špirálu.A máte niekto taký istý problém ako ja? Ako ste to vyriešili?

sisiiiiiiiinka

simus37@pobox.sk..ano dobre tak sa popytam nabuduci tyzden na vsetko..ano potrebovala by som enjake jemnejsie,lebo citim,ze tieto su uz na dve veci

age

napis svoj mail. este som ich mala len raz, ale citala som ze su velmi jemne aj boli zatial. uvidime co spravia. aj ja mam johnsons, ale mesacne surevue. tie air optixy su mesacne, snad by ta vysli lacnejsie ako dvojtyzdnove. su od ciba vision, mne celkom vyhovuju ich sosovky.

sisiiiiiiiinka

nhoo ja mam obicajne od Johnson&Johnson Acuvue Advance..uz ich mam dva roky..woow,to sú aj také aby si mala bielšie očné bielka? tak na tie sa určite spýtam..a aké sú??noo ja som včera čítala,že na tie bielka sú dobré kvapky REFRESH zevraj to pomáha..tak ich asi kúpim ,niesu ani drahé..inak mas email?napisala by som ti

age

no mne teraz dala nove - air optix, vraj su velmi dobre pre citlive oci a mas mat po nich belsie ocne bielka. tak uvidime.
a ty mas ake sosovky teraz?
a co sa tyka kozmetiky, tak na tvar davam bezny make up, a pod oci under eye concealer od oriflame, je taky svetlejsi, takze zamaskuje trochu.

sisiiiiiiiinka

keď ja neviem čo mám robiť..vyzerám fakt príšerne unavená..musím si kúpiť neaký rozjasňovač pod oči alebo neaký vážne dobrý korektor lebo takto to už ďalej nejde:(..a nepočuli ste o neakých kvapkách alebo niečom podobnom?asi zmenim šošovky teraz..opytam sa na neake šošovky pre citlive oči

age

aj ja mam unavene oci, len to maskujem, dokonca teraz sa mi urobili take suche cervene miesta okolo oci, neviem ci od licenia, ci od odlicovaca - nic som nemenila v poslednom case, tak neviem...
maskujem to len svetlejsim makeupom.
dost pomahaju aj farebne sosovky, ludia si potom viac vsimaju oci ako okolie oka. skus si kupit freshlook radiance, tie rozjasnuju oci.